Numeroterapia - w czym Ci pomoże?

Sesje numeroterapii online

Większość spotkań Numeroterapii prowadzimy online. Numeroterapeci są odpowiednio przygotowani i zadbają o Twój komfort pracy nawet na odległość.

Spotkania tradycyjne

Jeśli nie jesteś przekonana/y do spotkań w trybie zdalnym – napisz do nas, a my postaramy się jakoś temu zaradzić.

Dlaczego numeroterapia?

Cele sesji numeroterapii

Celem sesji numeroterapeutycznych jest znalezienie wzorców zakodowanych w podświadomości, a następnie wzmocnienie tych wspierających i uzdrowienie tych osłabiających i blokujących.

Rozpoznanie problemu

Najważniejszą rzeczą podczas spotkań jest dla nas ustalenie rzeczywistego problemu, rozpoznanie prawdziwej intencji i prawdziwej potrzeby Podopiecznego. Kluczowe jest odnalezienie właściwego wzorca, który bardzo często występuje zupełnie gdzie indziej, niż pierwotnie zakłada osoba zgłaszająca się na Numeroterapię.

Wzorce - gdzie?

Wzorce, które zapisują się nam w podświadomości, pochodzą z różnych okresów – dzieciństwo, okres dojrzewania, okres dorosłości, ale także poprzednie życia (karma). Mamy też wzorce odziedziczone. Uzdrowienie ich jest kluczowym elementem Numeroterapii.

Numeroterapia - rodzaje problemów,
z którymi pracujemy

Jakimi metodami pracujemy?

Dowiedz się więcej o metodach jakie wykorzystujemy w procesie Numeroterapii

Numeroterapia w leczeniu depresji

Czujesz, że farmakologia nie jest wystarczająca w leczeniu depresji? Potrzebujesz wsparcia w zrozumieniu przyczyn, dla których doświadczasz takich stanów? Numeroterapia pomoże Ci spojrzeć na otaczającą rzeczywistość z zupełnie innej perspektywy. Odważ się na tę zmianę…

Numeroterapia w związkach

Dowiedz się, dlaczego nadal nie jesteś w wymarzonym związku. Co blokuje Cię przed szczęśliwą relacją? Przed czym chroni Cię Twoja podświadomość. Przepracuj ograniczenia i stwórz związek o jakim marzysz.

Numeroterapia w biznesie

Zastanawiasz się dlaczego Twój biznes nie przynosi satysfakcjonujących zysków? A może odczuwasz lęk myśląc o inwestycjach, ryzyku i niezależności finansowej, której tak pragniesz? Dowiedz się, co blokuje Cię przed osiągnięciem sukcesu i zacznij przyciągać dobrobyt!

Numeroterapia w pracy z lękiem

Lęk – czy to pojęcie jest Ci dobrze znane? Nieustannie towarzyszy Ci w życiu i nie pozwala normalnie funkcjonować? Być może nosisz w sobie obciążenia karmiczne z poprzednich wcieleń? Pomóż swojej duszy osiągnąć wewnętrzną równowagę.

Numeroterapia w leczeniu uzależnień

Czujesz, że przez uzależnienie tracisz kontrolę nad swoim życiem? Nie potrafisz wyjść z błędnego koła, którym kieruje się Twój umysł? Potrzebujesz wsparcia i duchowego oczyszczenia? Numeroterapia Ci w tym pomoże…

Numeroterapia w pracy z karmą

Nie wiesz jak uwolnić się od długów karmicznych, które na Tobie ciążą? Potrzebujesz wsparcia w przepracowaniu lekcji jakich doświadczasz? Numeroterapia pomoże Ci wyzwolić się od ich negatywnego wpływu…

Numeroterapia w pracy nad poczuciem własnej wartości

Nieustannie w siebie wątpisz i czujesz, że nie zasługujesz na życie, o którym marzysz? Dlaczego uważasz, że inni są od Ciebie lepsi? Oczyść blokujące Cię kody zapisane w Twojej podświadomości i zobacz jak zmieni się Twoja rzeczywistość. Rozpocznij swoją transformację już dziś!

Numeroterapia w problemach zdrowotnych

Zastanawiasz się dlaczego nieustannie borykasz się z problemami zdrowotnymi? Łapiesz infekcje lub kontuzje? A może bezskutecznie próbujesz stracić na wadze? Czy wiesz, że te problemy mogą być konsekwencją obciążeń karmicznych? Zobacz, jak się od nich uwolnić…

Numeroterapia w problemach finansowych

Odczuwasz ciągły brak pieniędzy? Masz wrażenie, że ciężko pracujesz i nie widzisz efektów? A może nieustannie czekasz na upragniony awans, czy podwyżkę? Te wyzwania mogą świadczyć o blokadach energetycznych zapisanych w Twojej podświadomości. Uwolnij się od nich!
× Jak możemy pomóc ?