Kontakt

Jeśli chcesz umówić się na wizytę – skorzystaj z formularza kontaktowego.  W polu wiadomość możesz zadać dodatkowe pytania.

Jeśli natomiast chcesz skontaktować się w innej sprawie – napisz do nas e-mail lub zadzwoń.

E-mail

Telefon

695 327 864

Godziny pracy Biura

Pn-pt, 8:30 – 15:00

Olga Stępińska - kontakt

Umów spotkanie

Wpisz wszystkie swoje dane, aby ułatwić nam kontakt z Tobą, w celu umówienia wizyty. W polu preferowane dni i godziny wpisz odpowiadające Ci terminy, ale niestety nie możemy obiecać, że uda nam się znaleźć termin dokładnie w takim czasie. W polu wybierz numeroterapeutę możesz wskazać preferowaną osobę albo wybrać „dowolny” – wtedy na podstawie Twojej wiadomości dopasujemy numeroterapeutę dla Ciebie. W polu wiadomość opisz po krótce nad czym chcesz pracować, co jest Twoim największym problemem. Na tej podstawie przygotujemy się już do pierwszego spotkania.

Proces przez jaki przeszłam jest bardzo widoczny w moim życiu codziennym. Numeroterapia była kontynuacją mojej duchowej przemiany. Jestem wdzięczna Wszechświatowi, że przesunął drogowskaz na mojej drodze w kierunku Olgi. Początkowo trochę nieufna, teraz z otwartością serca podążam za nią i cieszę się, że moje życie przeszło dzięki niej tak ogromną przemianę ❤️

× Jak możemy pomóc ?