Numeroterapia w biznesie

Rozpoznanie problemu

Od czego zależy sukces w biznesie? Ile razy to pytanie pojawiało się w Twojej głowie? Czy próba odpowiedzi nie ograniczała się jedynie do stwierdzeń „miał szczęście” lub „miał łatwiej, bo pochodzi z bogatej rodziny”. Czy zawsze czynnikiem warunkującym osobisty sukces jest sprzyjający los lub osoby trzecie? Co powiemy o osobach, które zbudowały ogromne imperia zaczynając zupełnie od zera? Czy sprzyjało im szczęście? Z pewnością tak, ale dlaczego akurat im i co definiujemy jako szczęście? No właśnie, to jak postrzegamy otaczającą nas rzeczywistość i jak podchodzimy do kwestii pieniędzy jest kluczowe w kreowaniu życia jakiego pragniemy. Co zatem ogranicza Twój sukces?

Kiedy szukać pomocy?

Numeroterapia pomoże Ci zrozumieć źródło Twoich problemów w biznesie i przepracować ograniczające wzorce zapisane w podświadomości. Kiedy zdecydować się na sesję?

  • Jeśli boisz się inwestować z obawy przed stratą lub porażką,
  • Jeśli boisz się założyć własny biznes z uwagi na to co powiedzą inni,
  • Jeśli czujesz, że otoczenie nieustannie wymaga od Ciebie sukcesów,
  • Jeśli uważasz, że na sukces trzeba ciężko pracować,
  • Jeśli uważasz, że nie da się zarobić na tym, co robisz,
  • Jeśli Twoja firma nie przynosi zadowalających zysków,
  • Jeśli nie czujesz stabilności finansowej,
  • Jeśli nie potrafisz wycenić swoich usług,
  • Jeśli nie lubisz pieniędzy i uważasz, że nie przynoszą szczęścia,
  • Jeśli nie potrafisz poprosić o podwyżkę lub nie czujesz satysfakcji z pracy.

Metody pracy z problemem

Istnieje wiele narzędzi oraz technik, które wykorzystuje się podczas sesji Numeroterapii. Jednak w każdym przypadku metody pracy dobierane są indywidualnie w zależności od występującego problemu. Każda terapia rozpoczyna się od analizy portretu numerologicznego, w razie potrzeby również od biznesowej analizy numerologicznej oraz rozmowy. Ma to na celu rozpoznanie problemu oraz jego wpływu na obecne życie. Następnie wprowadzane są dodatkowe narzędzia wspomagające dogłębną analizę źródła trudności w sferze biznesowej. Najczęściej są to ćwiczenia ułatwiające identyfikację niesprzyjających wzorców oraz przekonań dotyczących pracy i pieniędzy zapisanych w podświadomości.

Zdarza się, że niepowodzenia w biznesie mogą być konsekwencją decyzji podjętych w poprzednich wcieleniach np. ślubów ubóstwa. Wtedy niezbędne jest wdrożenie narzędzi umożliwiających pracę z energią jak Kroniki Akaszy, czy Reiki. Pozwalają one usunąć istniejące blokady energetyczne i oczyścić przestrzeń wokół nas. Dalsza praca nad zmianą utartych wzorców i schematów opiera się głównie na indywidualnie dobranych medytacjach, afirmacjach i dekretach. Skuteczna jest także wizualizacja, w której pomocna bywa mapa marzeń. Dobór technik i narzędzi wykorzystywanych podczas terapii jest sprawą indywidualną, a decyzje o ich wprowadzeniu podejmowane są na bieżąco, w trakcie sesji Numeroterapii.

Czego możesz oczekiwać od numeroterapii?

Sesje Numeroterapii dedykowane aspektom biznesowym mają na celu poprawę jakości życia i satysfakcji finansowej. Praktyki wykorzystywane w terapii prowadzą do uwolnienia się od niesprzyjających wzorców i emocji, a także na dogłębnym poznaniu własnej natury i nauce nowego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość. Transformacja, przez którą przechodzi większość osób decydujących się na terapię ma wpływ na ich pole energetyczne i ogólną wibrację. Zwiększa się świadomość własnego ja, swoich mocnych i słabych stron oraz tego jak z nich skutecznie korzystać. Osoby te zaczynają przyciągać dobrostan. Poprzez wyzbycie się lęków zaczynają pojawiać się sprzyjające warunki i nowe możliwości prowadzenia biznesu. Wzrost pewności siebie pomaga w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych, skuteczniejszych negocjacjach oraz lepszym zarządzaniu ludźmi. Zmiana dotychczasowych przekonań wpływa natomiast pozytywnie na sytuację finansową, po prostu zaczynamy przyciągać energię pieniądza. Jednak ostateczny efekt terapii zależny jest od zaangażowania osoby decydującej się na sesje. Praca w Numeroterapii to nie coaching. Tutaj sięgamy znacznie głębiej, przygotuj się więc na transformację.

× Jak możemy pomóc ?