Numeroterapia w związkach

Rozpoznanie problemu

Związki i relacje międzyludzkie są jednym z ważniejszych aspektów naszego ziemskiego życia. Stykamy się z nimi każdego dnia, w szkole, w domu, czy w pracy. Każdy z nas doświadcza ich w inny sposób. Niektórzy już za młodu nawiązują piękne przyjaźnie lub znajdują miłość swojego życia i trwają w niej szczęśliwie aż do końca swych dni. Inni zaś nieustannie doświadczają rozczarowań, zdrad, a czasem nawet i przemocy. To jakich lekcji doświadczamy nie jest przypadkowe. Nie ma to również związku z niesprzyjającym losem lub niewłaściwymi osobami pojawiającymi się na naszej drodze. Nasze doświadczenia są wyborem naszej duszy i tutaj należy szukać odpowiedzi.

Kiedy szukać pomocy?

Numeroterapia pomoże Ci dotrzeć do źródła Twoich problemów i przepracować ograniczające wzorce zapisane w Twojej podświadomości. Kiedy zdecydować się na sesje?

  • Jeśli czujesz się niepewnie w kontaktach z płcią przeciwną,
  • Jeśli odczuwasz wstyd lub strach przed bliskością,
  • Jeśli nieustannie przyciągasz trudnych partnerów,
  • Jeśli uciekasz od bycia w relacji lub czujesz, że na nią nie zasługujesz,
  • Jeśli czujesz się samotnie mimo bycia w relacji,
  • Jeśli nie potrafisz poradzić sobie z rozstaniem,
  • Jeśli nie potrafisz wybaczyć sobie wydarzeń z przeszłości,
  • Jeśli nie potrafisz postawić granic w relacji z partnerem,
  • Jeśli doświadczasz przemocy w związku.
Metody pracy z problemami w związkach

W zależności od źródła problemu dobierane są indywidualne metody pracy. Numeroterapia daje szeroki wachlarz narzędzi oraz technik, które pomagają w procesie terapeutycznym i pozwalają zrozumieć istotę życiowych doświadczeń. Sesje rozpoczynają się od analizy osobowości na podstawie portretu numerologicznego oraz rozmowy. Jest to czas, w którym identyfikuje się obszar występowania problemu, jego źródło oraz wpływ na obecne życie. W następnym kroku wprowadzane są dodatkowe narzędzia mające na celu dogłębną analizę wybranego zagadnienia, z którym się zmagamy. Mogą to być ćwiczenia opierające się na pracy z własnymi wzorcami dotyczącymi związków, ograniczającymi przekonaniami lub emocjami (np. techniką radykalnego wybaczania według metody Collina Tippinga lub metodą Sedony).

Trudności w relacjach często powodują blokady w przepływie energii na poziomie czakry serca. Czasem niezbędna jest także praca z energią rodu. Dlatego też w Numeroteriapii pracuje się na indywidualnie dobranych medytacjach, afirmacjach i dekretach mających na celu udrożnienie kanałów energetycznych i oczyszczenie swojego pola energetycznego. Ważnym elementem sesji jest także nauka wdzięczności i akceptacji. Pozwala otworzyć się bardziej na proces terapii i skuteczniej przepracować trudne doświadczenia w relacjach.

Czego możesz oczekiwać od numeroterapii?

Numeroterapia ma na celu pokazanie źródła problemów jakich doświadczamy w związkach. Efektem pracy powinno być zatem nawiązanie głębokiej relacji z samym sobą, zrozumienie lekcji przez które przechodzimy, a także pozbycie się ograniczających wzorców zapisanych w podświadomości. Nowa perspektywa i większa świadomość poprawi Twoją energetykę. Nabierzesz pewności siebie, poznasz swoje potrzeby i będziesz w stanie jasno określić swoje granice w relacjach z innymi. Zaczniesz żyć w zgodzie ze swoją naturą i tym co Ci służy. Zmiana, która w Tobie zajdzie będzie miała także wpływ na związek, w którym obecnie jesteś lub w który wejdziesz w przyszłości. Zrozumiesz bardziej potrzeby i motywacje swojego partnera. Rozpoczniesz nowy etap w życiu i zaczniesz świadomie przyciągać to czego pragniesz. Wiele osób po takiej transformacji ma poczucie jakby narodzili się na nowo.

× Jak możemy pomóc ?