Certyfikowani numeroterapeuci

Możesz nam zaufać

Obowiązuje nas całkowita tajemnica zawodowa i obiecujemy zrozumienie oraz traktowanie Twojej duszy z należytym szacunkiem. Moi uczniowie znajdą rozwiązanie Twojego problemu i opracują plan terapii dostosowany specjalnie dla Ciebie.

Doświadczenie i praktyka

Od 20 lat zgłębiałam metody pracy z energią wszechświata i podświadomością. Pracując nad sobą i wspierając w tym innych widzę, które metody działają i to na nich skupiamy się w pełni w numeroterapii. 

Kim jest Numeroterapeuta?

Jak można zostać numeroterapeutą?

Numeroterapeuta to osoba, która kończy najpierw Szkołę Numerologii, zostaje także konsultantem Kronik Akaszy, oraz ma doświadczenie w pracy z energią Reiki. Po ukończeniu Szkoły Numerologii, może zdecydować się na drugi semestr, czyli Szkołę Numeroterapii, w trakcie której przechodzi kilkadziesiąt godzin ćwiczeń przygotowujących do tego zawodu. Jest to praca warsztatowa, a każdy student ma możliwość przejścia przy okazji swojej drogi do uwolnienia własnych blokad. Wtedy dużo łatwiej jest mu pracować z innymi. Po zdanych egzaminach i przejściu tego procesu samodzielnie, taka osoba otrzymuje uprawnienia, aby prowadzić sesje numeroterapii.

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestniczeniem w sesjach numeroterapii, bo w twoim życiu doszedłeś/doszłaś do momentu, że już nie wiesz co dalej lub masz wszystkiego dość – zapraszam do kontaktu. Rozpoczniesz z nami proces numeroterapii.

Osoby zainteresowane edukacją w kierunku numeroterapii jako nauczyciele i opiekunowie – zapraszam natomiast na witrynę Szkoły Numerologii. Należy jednak pamiętać, że warunkiem niezbędnym jest najpierw ukończenie I semestru szkoły.

Lista Certyfikowanych Numeroterapeutów

Olga N Stępińska

Założycielka Szkoły Numerologii i twórczyni metody Numeroterapii. Trenerka podświadomości, Mistrzyni Reiki, konsultantka i nauczycielka Czytania Kronik Akaszy. Od ponad 20 lat rozwija swoje metody pracy w aspekcie duchowym i terapeutycznym, mając na uwadze holistyczne podejście do pracy z problemami człowieka.
Metody pracy: Numeroterapia, Numerologia, Kroniki Akaszy, Mistrzyni Reiki, Trenerka Radykalnego Wybaczania Tippinga, praca z podświadomością i inne

Gabriela Hytroś

Numerologiczna 6 i 11 z dnia. Numerolog i numeroterapeutka, adeptka II stopnia Reiki. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi, w człowieku widzi zawsze potencjał do odkrycia.
Zaprasza osoby gotowe przyjrzeć się sobie i gotowe do zmiany, zarówno w obszarze relacji, związków, przekonań czy biznesu.
Metody pracy: Numeroterapia, portrety numerologiczne dla osób indywidualnych, numerologia dla biznesu, horoskopy numerologiczne. Prowadzi sesje Reiki na odległość. oraz Theta Healing® by Vianna Stibal, Soul Coaching® by Denise Linn, ACCESS BARS®, korzysta również z medytacji i afirmacji.

Katarzyna C Suchanek

Jestem numerologiem, numeroterapeutą, posiadam II stopień Reiki, jestem na poziomie mistrzowskim Theta healing, wciąż się doskonaląc w tej metodzie pracy z klientem, a także mam stopień zaawansowany w Kronikach Akaszy. Zajmuje się portretami numerologicznymi i pracą z przekonaniami. Numeroterapia jest dla mnie najgłębszą metodą w terapii z problemami i lękami.
Metody pracy: Numerologia, Numeroterapia, Reiki, Theta healing, Kroniki Akaszy, Afirmacje i Dekrety, Metoda Radykalnego wybaczania

Dorota O Kasztelan

Numerolożka i Numeroterapeutka, absolwentka Szkoły Numerologii by Olga N. Stępińska. Adeptka Reiki II stopnia. Numerologiczna Czwórka, cierpliwa i pracowita. Lubi czytać książki i kocha góry. Poleca numeroterapię każdemu, kto nie do końca czuje się szczęśliwy, kto chce coś zmienić w swoim życiu, ale nie wie od czego zacząć.
Metody pracy: Numeroterapia, Przekazy energetyczne Reiki na odległość

Małgorzata Cylwik

Numeroterapeuta, Mistrzyni Reiki, absolwentka szkoły Numerologii. Z wykształcenia Pedagog. Numerologia to dla mnie ogromna wiedza oparta na pasji, która nie gaśnie z upływającym czasem. Numeroterapia to moja kolejna miłość, która w przepiękny sposób pomaga mi rozświetlać drogę zagubionym Duszom.
Metody pracy:Numerologia, Numeroterapia, Sesje Reiki, a także karty Tarota (Klasyczne i Coachingowe), Wkrótce również Kroniki Akaszy, Soul Body fusion. W swojej pracy wykorzystuje również wiedzę z zakresu RH Totalna Biologia - ukończyłam trzy podstawowe stopnie i w przyszłości planuje kontynuację nauki.

Beata Z Wawrzyniak

Mistrzyni Reiki, numerolog, numeroterapeuta, trenerka podświadomości, certyfikowany praktyk Theta Healing, certyfikowany praktyk Soul Body Fussion oraz absolwentka Akademii Psychobiologii Zdrowia. Zapraszam do współpracy każdą osobę, która chciałaby popracować w zakresie pracy z ciałem, pracy ze związkami, pracy z poczuciem własnej wartości i z każdym innym problemem. Jestem otwarta na pracę z każdą osobą. Pomaganie innym to moja pasja.
Metody pracy: Numerologia, Numeroterapia, Soul Body Fusion, Theta Healing, Reiki

Magdalena Wierzchowiecka

Numerolog i numeroterapeuta,konsultantka Kronik Akaszy,trenerka podświadomości.Adeptka Reiki II stopnia i II stopni Metody Dwupunktowej. Numeroterapię poleca osobom, które chcą skutecznie pracować z blokującymi je wzorcami w podświadomości oraz chcą zmienić swoje życie i być bardziej świadome. Zaprasza do współpracy każdą osobę, która chciałaby przepracować tematy związane z poczuciem własnej wartości, problemami w związkach, depresją, lękiem, karmą, finansami i zdrowiem.
Metody pracy: Numerologia, Numeroterapia, Kroniki Akaszy, Reiki, Dwupunkt, praca z podświadomością

Wioletta Paslawski

Z wykształcenia inżynier, który zamiast remontować domy pragnie "remontować" ludzkie dusze. Jest certfikowanym Numerologiem i Numeroterapeutą. Skończyła kurs czytania Kronik Akaszy I i II stopień oraz kurs Dekretów i Afirmacji. Wykonuje zabiegi Reiki. Jest certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion® oraz certyfikowanym praktykiem Theta Healing, a także certyfikowanym Liderem Światła.
Metody pracy: Numerologia, Numeroterapia, Kroniki Akaszy, Reiki, Theta Healing, Soul Body Fusion ®

Monika H Opioła

Jako 7 z dnia od dłuższego czasu interesuje się rozwojem duchowym i osobistym. Sama doświadczyła różnych życiowych lekcji i na bazie wiedzy, ale i swoich doświadczeń lubi i chce pomagać innym. Numeroterapia, poprzez analizę porteru numerologicznego wskazuje gdzie może być „sedno sprawy” i jest to idealna metoda pomagania innym. Zaprasza wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie, przejść na inny poziom, poznać swoją drogę duszy ukrytą w liczbach. Numerologiczna 5 z całości zatem pełna energii, pozytywna i kreatywna osoba.
Metody pracy: Numeroterapia, Numerologia (analiza portretów numerologicznych, biznesowa, przygotowywanie horoskopów numerologicznych), Reiki, afirmacje

Beata Syczewska

Zawodową pasją Beaty jest rozwój organizacji oraz motywowanie innych do nieustannego samorozwoju i poszukiwania swojej drogi do szczęścia. Od lat interesuje się psychologią oraz odkrywa piękno różnorodności poprzez liczne podróże. Z radością dzieli się zdobytą wiedzą z zakresu numerologii pomagając innym zrozumieć ich drogę i powołanie. Jako numerologiczna 1-ka ceni w życiu wolność i niezależność.
Metody pracy: portrety numerologiczne, numerologia biznesowa, numeroterapia, Reiki (II stopień), Theta Healing, Kroniki Akaszy. Obecnie poszerza wiedzę z zakresu Totalnej Biologii.

Anna A Sztark-Czerniec

Ukończyłam Szkołę Numerologii i Numeroterapii, dzięki którym przeszłam niesamowitą transformację. Zmiany, których doświadczyłam, odmieniły moje życie i wewnętrznie mnie wzbogaciły. Przeszłam przez cenną naukę, dzięki której moje życie stało się bardziej świadome.
Metody pracy: Numerologia, numeroterapia, ukończyłam kurs czytania kronik Akaszy I i II stopień, kurs afirmacji, kurs Reiki I stopień, Theta healing, Access bars
× Jak możemy pomóc ?