Numeroterapia w pracy z karmą

Rozpoznanie problemu

Masz świadomość, że nosisz w sobie długi karmiczne zaciągnięte w poprzednich życiach w stosunku do siebie lub innych? Masz wrażenie, że karma ma ogromny wpływ na Twoje obecne życie i przysparza Ci wiele trudności w codziennym funkcjonowaniu? Czujesz, że pomimo wielu starań nie potrafisz pracować nad poprawą swoich relacji z innymi? Nie wiesz jak pozbyć się trudności finansowych lub otrzymać długo wyczekiwany awans w pracy? Zastanawiasz się, dlaczego inni postrzegają Cię jako osobę władczą, a może Twój szef lub partner zachowuje się tak w stosunku do Ciebie i nie wiesz jak postawić granice? Jesteś osobą towarzyską i lubisz różnego rodzaju uciechy, ale czujesz, że mają szkodliwy wpływ na Twoje życie? A może nie czujesz zaufania do swojego partnera przez jego beztroskie podejście do życia? Czy doświadczasz cyklicznych problemów z ciałem (infekcje, kontuzje, nadwaga) i nie wiesz jak słuchać sygnałów jakie wysyła? A może czujesz, że lekcje jakich doświadczasz są Ci w jakimś stopniu znajome, ale nie wiesz dlaczego nadal je przyciągasz? Sesje Numeroterapii pomogą Ci odpowiedzieć na wszystkie te pytania i usunąć istniejące blokady energetyczne.

Kiedy szukać pomocy?

Numeroterapia pomoże Ci przepracować lekcje i uwolnić się od długów karmicznych, którymi obciążona jest Twoja dusza. Kiedy zdecydować się na sesje?

  • Jeśli posiadasz karmę 13 i nie wiesz, jak pracować z energią pracy i pieniędzy,
  • Jeśli posiadasz karmę 14 i nie wiesz, jak pracować ze swoimi zmysłami,
  • Jeśli posiadasz karmę 16 i nie wiesz, jak pracować nad relacjami z innymi,
  • Jeśli posiadasz karmę 19 i nie wiesz, jak pracować nad dominacją i potrzebą władzy,
  • Jeśli posiadasz karmę 26 i nie wiesz, jak rozumieć sygnały jakie wysyła Twoje ciało,
  • Jeśli posiadasz w swoim portrecie numerologicznym liczbę 27 i nie potrafisz określić jej wpływu na swoje życie.

Metody pracy z problemem

W zależności od rodzaju długu karmicznego dobierane są indywidualne metody pracy. Numeroterapia dysponuje szerokim wachlarzem narzędzi oraz technik, które wspomagają proces terapeutyczny i pozwalają zrozumieć istotę życiowych doświadczeń. Sesje najczęściej rozpoczynają się od rozmowy i analizy portretu numerologicznego w celu potwierdzenia występowania obciążeń karmicznych. W kolejnym kroku wprowadzane są dodatkowe zadania mające na celu dogłębną analizę trudności, z jakimi się zmagamy. Mogą to być ćwiczenia opierające się na pracy z wzorcami podświadomości dotyczącymi np. poczucia własnej wartości, relacjami z innymi lub postrzeganiem pieniądza. Następnie wdrażane są narzędzia pozwalające na uwolnienie gęstej energii karmy jak np. praca z uwalnianiem emocji na podstawie techniki radykalnego wybaczania według metody Collina Tippinga lub metody Sedony.

W pracy z karmą niezbędne są także różnego rodzaju medytacje, afiramcje i dekrety. Dlatego każda osoba decydująca się na terapię otrzymuje indywidualnie dobrane materiały, z którymi powinna pracować także poza sesjami aby efektywniej oczyszczać swoje pole energetyczne. Ważnym elementem sesji jest także nauka wdzięczności i akceptacji trudnych doświadczeń z jakimi się zmagamy. Wszystko po to, aby wzmocnić efekt terapii i zakotwiczyć nowe kody w podświadomości.

Czego możesz oczekiwać od numeroterapii?

Numeroterapia ma na celu zrozumienie lekcji jakich doświadczamy w wyniku zaciągniętych długów karmicznych oraz uwolnienie się od ich przykrych konsekwencji w obecnym życiu. Efektem pracy powinno być zatem nawiązanie głębokiej relacji z własnym ja i zmiana postępowania, które doprowadzi do przerwania koła karmy. Ponadto nowy obraz rzeczywistości i większa świadomość poprawi Twoją energetykę. Zaczniesz wibrować w dobrej energii, co przełoży się na przyciąganie pozytywnych doświadczeń. Jest duża szansa, że dostaniesz upragniony awans, poprawi się Twoja relacja z bliskimi lub ze współpracownikami. Pozbędziesz się dolegliwości zdrowotnych i przestaniesz przyciągać nieszczęśliwe wypadki. Określisz swoje priorytety i zapanujesz nad swoimi zmysłami. Wiele osób po takiej transformacji ma poczucie jakby rozpoczęło swoje życie na nowo.

× Jak możemy pomóc ?