Najczęściej zadawane Pytania

Najpierw spotykamy się na godzinnej konsultacji indywidualnej, na której szukamy źródeł problemu i dobieramy plan działania. Ta konsultacja odbywa się z Olgą N Stępińską. Na pierwszej konsultacji, ustalamy planowany harmonogram spotkań, które następnie odbywają się w trybie cotygodniowym. Po konsultacji dobieramy dla Ciebie odpowiedniego numeroterapeutę, z którym będziesz dalej pracować i dopasowujemy indywidualnie  ćwiczenia do pracy nad sobą – na następne kilka tygodni – jeśli chcesz z nami pracować.

Regularne spotkania nie powinny przekroczyć 1 godz. Zdarzają się spotkania 1.5 godz. 

Nie wiadomo. Numeroterapia jest procesem, w którym wiele zależy od Ciebie samej/samego. Numeroterapeuta będzie Cię wspierać w procesie Twojej przemiany tak dlugo, jak uznasz za potrzebne.

Działamy w ramach abonamentu*, za który płatność jest rozliczana z góry. Pierwsze spotkanie to 1 godzina koszt 260 zł (spotkanie konsultacyjne z Olgą N Stępińską).

Kolejne spotkania z wybranym numeroterapeutą – 190zł.

*Cena miesięcznego abonamentu uzależniona jest od narzędzi pracy, jakich będziemy używać.

Pierwsze spotkanie odbywa się przez Skype – dostaniesz od nas informację mailowo jak do niego dołączyć. 

 

Większość numeroterapetow pracuje tylko online i kolejne spotkania odbywają się właśnie przez Skype – tylko niektórzy numeroterapeuci oferują również spotkania na żywo – sprawdzisz to w naszej zakładce NUMEROTERAPEUCI.

Numeroterapia to autorska metoda pracy ze świadomością, podświadomością, nadświadomością i emocjami. Dzięki połączeniu ze sobą kilku rewelacyjnych technik, takich jak: Numerologia, Reiki, Kroniki Akaszy oraz Medytacja i Afirmacja, daje naprawdę fenomenalne efekty. 

Podstawą Numeroterapii jest Numerologia, a zwłaszcza Portret Numerologiczny, z pomocą którego opracowujemy plan terapii dla Ciebie. uwzględniając czynniki energetycznie wspierające lub osłabiające w danym okresie życia. Następnie na jego podstawie, tworzymy harmonogram ćwiczeń oraz medytacji, które w połączeniu ze wsparciem energii Wszechświata, dają zdumiewające rezultaty. Całość procesu wspieramy energetycznie za pomocą Reiki oraz korzystamy z odczytów z Kronik Akaszy, dzięki czemu jesteśmy w stanie wydobyć informacje, które mogą znacząco podnieść skuteczność terapii, pozwalając wybrnąć z ślepego zaułka. W przypadku bardzo trudnych emocji wykorzystujemy metodę Sedony czy też metodę radykalnego wybaczania. Korzystamy także ze skali Hawkinsa.

 1. Numeroterapeutę obowiązuje całkowita tajemnica zawodowa – Tobie również polecamy utrzymanie szczegółów terapii w tajemnicy
 2. Naszą obietnicą dla Ciebie jest pełnie zrozumienie oraz traktowanie Twojej duszy z należytym szacunkiem
 3. Jeśli podejmujemy współpracę abonencką – otrzymasz prywatny numer telefonu do kontaktu w sytuacjach kryzysowych. Numeroterapeuta wspiera Cię również wykorzystując energię wzmacniającą Reiki.

O podświadomości, blokujących wzorcach, a korzystając z numerologii i innych narzędzi uwalniamy Twoje trucizny umysłu. Proces przebiega zgodnie z Twoimi potrzebami i w Twoim tempie. Numeroterapeuta, zadając odpowiednie pytania, pokieruje tym procesem tak, żebyś czuł/a się swobodnie i pewnie.

Dobierzemy dla Ciebie indywidualne ćwiczenia, medytacje i afirmacje, ale może się zdarzyć, że otrzymasz także dodatkowe materiały w postaci ebooków czy dodatkowych kart pracy. Korzystanie z nich posłuży następnie w analizie i dalszego opracowania procesu.

Dzięki dokładnej analizie, technikom energetycznie wspierającym oraz sumiennym wykonywaniu zaleconych ćwiczeń i medytacji, będziesz w stanie:

 •  Podnieść poczucie własnej wartości
 •  Zacząć kochać i akceptować siebie 
 •  Wyjść ze stagnacji i zacząć realizować swoje marzenia
 •  Zmotywować się do pracy nad swoją formą fizyczną 
 •  Znacząco poprawić swoje zdrowie psychiczne i fizyczne
 • Uwolnić się od trudnych emocji
 • Przetransformujesz blokujące Cię, negatywne przekonania.
 • Całkowicie odpuścisz i wybaczysz.
 • Napełnisz się radością.
 • Ruszysz z miejsca i zrozumiesz siebie.
 • Przywrócisz wewnętrzną równowagę i obudzisz uśpioną w Tobie moc.

Numeroterapia to metoda holistyczna terapii, dlatego nie ma konkretnych problemów, z którymi możesz się zgłosić lub nie. Wierzymy, że znajdziemy przyczyny i rozwiązania dla każdego lęku czy niesprzyjających sytuacji. O różnorodności problemów jakimi zajmuje się numeroterapia możesz poczytać również tu.

× Jak możemy pomóc ?