Numeroterapia w problemach zdrowotnych

Rozpoznanie problemu

Zmagasz się z problemami zdrowotnymi mimo, że badania nie wskazują żadnych nieprawidłowości? Zastanawiasz się, dlaczego nie możesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów pomimo trzymania diety i regularnych ćwiczeń? Ciągle przytrafiają Ci się nieszczęśliwe wypadki i cierpisz z powodu kontuzji? A może pewne dysfunkcje towarzyszą Ci od urodzenia i nie potrafisz zrozumieć dlaczego przytrafiły się właśnie Tobie? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas sesji Numeroterapii. Czasem to co nazywamy „niesprzyjającym losem” jest tak naprawdę długiem karmicznym albo ograniczającymi nas wzorcami myślowymi zapisanymi głęboko w podświadomości. Warto je zrozumieć i uwolnić się od ich destruktywnego wpływu.

Kiedy szukać pomocy?

Numeroterapia pomoże odkryć źródło Twoich problemów zdrowotnych i uwolnić się od ich niekorzystnego wpływu. Kiedy zdecydować się na sesje?

  • Jeśli uważasz, że masz niską odporność,
  • Jeśli uważasz, że wszystko przychodzi Ci z trudem,
  • Jeśli uważasz, że kontuzje są wynikiem pecha,
  • Jeśli nie wierzysz, że możesz schudnąć i od lat borykasz się z nadwagą,
  • Jeśli myślisz, że nigdy nie wyzdrowiejesz,
  • Jeśli czujesz, że Twoje ciało na nic nie reaguje,
  • Jeśli czujesz się źle z powodu dysfunkcji jakie masz,
  • Jeśli boisz się o swoje życie.

Metody pracy z problemem

Sesje Numeroterapii mają na celu rozpoznanie rodzaju problemu zdrowotnego, jego wpływu na codzienne życie oraz pracę nad jego uwolnieniem. Podczas terapii wykorzystuje się wiele technik oraz narzędzi wspomagających proces terapeutyczny oraz pozwalających na dogłębne zrozumienie źródła danego problemu. Jednak ze względu na rodzaj i skalę występujących trudności zdrowotnych metody pracy dobierane są indywidualnie. Terapia zazwyczaj rozpoczyna się od wywiadu oraz analizy portretu numerologicznego. Często już na tym etapie widoczne są możliwe przyczyny trudności zdrowotnych. Być może nosisz na sobie karmę ciała lub Twój ród jest nią obciążony i wpływa to niekorzystnie na Twoje życie.

W następnym kroku wprowadzane są ćwiczenia np. na pracę z wewnętrznym krytykiem, poczuciem własnej wartości, podświadomym karaniem siebie lub niekorzystnymi kodami podświadomości. Praktyki te pomagają określić źródło problemów zdrowotnych i zdecydować o dalszym procesie terapeutycznym. Być może blokady w ciele związane są z trudnymi emocjami. Aby je uwolnić wykorzystuje się takie narzędzia jak radykalne wybaczanie według metody Collina Tippinga lub metodę Sedony. Czasami blokady okazują się być tak silne, że niezbędne jest wdrożenie zabiegów energetycznych, czyli pracy z energią Reiki. Proces uwalniania się od problemu często wymaga także pracy własnej, poza sesjami. Dlatego każda osoba decydująca się na terapię dostaje spersonalizowane medytacje, afirmację lub dekrety, które pozwalają utrwalić efekty sesji i wzmocnić proces uzdrowienia.

Czego możesz oczekiwać od numeroterapii?

Celem Numeroteriapii jest zbadanie źródła występowania problemów zdrowotnych oraz uwolnienie się od ich destruktywnego wpływu. Efektem sesji powinno być zatem nawiązanie głębokiej relacji z samym sobą i zrozumienie reakcji swojego ciała. Słuchanie i szanowanie potrzeb ciała wpłynie pozytywnie na jego funkcjonowanie. Jest duża szansa, że pozbędziesz się uporczywego bólu lub nadprogramowych kilogramów. Pojawi się akceptacja, wdzięczność i pewność siebie. Przestaniesz odczuwać lęk o swoje życie i zdrowie. Oczyszczenie pola energetycznego natomiast sprawi, że przestaniesz przyciągać wypadki i kontuzje, a rzeczywistość zacznie Ci sprzyjać. Skala pozytywnych efektów zależy jednak od zaangażowania w proces terapii i gotowości na transformację.

× Jak możemy pomóc ?