Niskie poczucie własnej wartości – skuteczny hamulec w życiu

Kasia wychowywała się w zimnym emocjonalnie domu, nikt nie mówił jej, że ją kocha. Jest mądra i jeśli włoży odpowiednio dużo wysiłku, może osiągnąć każdy cel. W wieku 20 lat wyszła za mąż i obecnie wychowuje trójkę dzieci wieku: 16, 14 i 4 lata.

wychodzenie z problemu

Kiedy Kasia trafiła do mnie na sesję Numeroterapii pracowała bez umowy, a pracę zmieniała średnio, co 3-6 miesięcy. Pieniądze, które zarabiała były wynagrodzeniem w granicach najniższej krajowej, a i sama praca wymarzoną nie była. Mąż cały dzień w firmie, więc to na barkach mojej Klientki było wychowywanie trójki dzieci i prowadzenie całego domu. Pochłonięta obowiązkami od rana do wieczora, nie miała ani chwili, by zadbać o siebie, odpocząć, spotkać się z koleżanką czy nawet porządnie wyspać. Kasia nawet nie pomyślała, że ma prawo do zadbania o siebie fizycznie, mentalnie czy emocjonalnie, tak samo, jak pozostali domownicy. Ponadto, rodzinie brakowało pieniędzy i wszyscy żyli „od pierwszego do pierwszego”.

Początek transformacji

Zaczęłam pracować u Kasi z niskim poczuciem własnej wartości i Wewnętrznym Krytykiem, które skutecznie hamowały jej działania i osiąganie celów. Poprawy wymagała również relacja Kasi z Wewnętrznym Dzieckiem. Później zajęłyśmy się jej finansami.


Podczas spotkań pokazywałam Klientce negatywne wzorce zapisane w jej podświadomości, wywierające wpływ na każdą płaszczyznę życia. Aby zamienić te kody na pozytywne, co tydzień dobierałam odpowiednie afirmacje do codziennego powtarzania oraz medytacje do odsłuchiwania. Były to medytacje od Olgi N. Stępińskiej, niektóre z nich to: „Otwieram się na zmianę”, „Wewnętrzne dziecko – część I”, „Wybaczam sobie sercem”, „Wybaczam sobie i innym”, „Deficyt miłości”, „Deficyty”.


Po wykonaniu Portretu Numerologicznego i dodaniu Imion Wzmacniających, pracowałyśmy z karmami Kasi. Wykorzystałam do tego, oczywiście, afirmacje oraz medytację Olgi N. Stępińskiej: „Medytacja na uwolnienie karmy 13, 14, 16, 19”. Aby poprawić relację z pieniędzmi, słuchała medytacji: „Bezpieczeństwo finansowe” oraz „Deficyty finansowe”.


Dodatkowo Kasia prowadziła Dziennik Wdzięczności, czyli wpisywała do zeszytu za co może każdego dnia podziękować w swoim życiu. Ponadto, wykonywała różne zadania: znalezienie czasu na ćwiczenia 2 razy w tygodniu, oddanie się jakiejś przyjemności, np.: czytanie książki, kawa z koleżanką lub spacer, a także wygospodarowanie czasu na randkę z mężem. Stworzyła również Mapę Marzeń. Kasia pracowała ze swoimi negatywnymi kodami poprzez afirmacje, medytacje oraz, z dodanymi do Portretu, Imionami Wzmacniającymi.

przyszłość w dobrych kolorach, zmiany na lepsze

Czas na zmiany

Po kilku miesiącach zauważyła zmiany na lepsze w swoim życiu. Przede wszystkim znalazła stałą pracę, w której po 3 miesiącach otrzymała umowę na czas nieokreślony z dopłatą do obiadów, Kartą Multisport i Bonem Pieniężnym na zakupy.
Klientka bierze udział w rocznym kursie, dzięki któremu w przyszłości, będzie mogła pracować w wymarzonym zawodzie.


Kolejną zmianą, którą zauważyła jest to, że Kasia stała się bardziej odważna i przebojowa. Nie boi się już powiedzieć swojego zdania czy zapytać o coś, czego nie wie. Poprawiła się jej wiara w siebie, stawia sobie cele i podejmuje nowe wyzwania.
Obecnie chodzi na basen i 2 razy w tygodniu ćwiczy jogę. Rozdysponowała również część obowiązków domowych na starsze dzieci. Ma plan na kolejny rok życia i jest zadowolona z sesji Numeroterapii.

Warto zrobić pierwszy krok w swoją lepszą przyszłość

AUTORKA: Iga J. Bernaciak, numeroterapeutka

numeroterapia terapeuta
× Jak możemy pomóc ?