Monika H Opioła

Jako 7 z dnia od dłuższego czasu interesuje się rozwojem duchowym i osobistym. Sama doświadczyłam różnych życiowych lekcji i na bazie wiedzy, ale i swoich doświadczeń lubię i chcę pomagać innym.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie, przejść na inny poziom, poznać swoją drogę duszy ukrytą w liczbach dzięki analizie portretu numerologicznego.

Prowadzę konsultacje osobiście i online.

Więcej o mnie...

Z zamiłowania numerolog i numeroterapeuta. Przygodę z numerologią zaczęłam 4 lata temu.

Prowadzę sesje numeroterapii, zajęcia z numerologii podczas kursów i szkoleń, w tym w Szkole Numerologii u Olgi N Stępińskiej.

Od roku przygotowuję analizy i horoskopy w biznesie.

Jestem numerologiczną 5 z podwibracji 32, jestem zatem pełną energii, pozytywną i kreatywną osobą. 7 z dnia – mocno zainteresowana wiedzą tajemną, bardzo otwarta na duchowość oraz prace z wzorcami.

Sama doświadczyłam różnych życiowych lekcji i na bazie wiedzy, ale i swoich doświadczeń lubię i chcę pomagać innym. 

Numeroterapia poprzez analizę porteru numerologicznego wskazuje gdzie może być „sedno sprawy” i jest to idealna metoda pomagania innym. 

Prywatnie jestem miłośnikiem zwierząt, szczególnie psów, właścicielką kochanego pieska Maxia (mieszańca Shitzu i pekińczyka). Kocham ludzi i gry planszowe oraz podróże małe i duże – najlepiej wspominam Barcelonę, Rzym, Pragę, Zanzibar i Tajlandię, w tym Bangkok.

 

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania online i stacjonarnie w zakresie:

Numeroteriapia poprzez analizę porteru numerologicznego wskazuje gdzie może być „sedno sprawy” i jest to idealna metoda pomagania innym.

× Jak możemy pomóc ?