Monika H Opioła

Jako 7 z dnia od dłuższego czasu interesuje się rozwojem duchowym i osobistym. Sama doświadczyłam różnych życiowych lekcji i na bazie wiedzy, ale i swoich doświadczeń lubię i chcę pomagać innym.

Jestem pasjonatem numerologii z wieloletnim doświadczeniem. Pomagam osobom odkrywać tajemnice liczb i ich wpływ na codzienne życie. Jeśli szukasz głębszego zrozumienia siebie i swojego otoczenia poprzez liczby, to jesteś w dobrym miejscu! Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak numerologia może Cię wesprzeć Cię na Twojej życiowej ścieżce.

Prowadzę konsultacje osobiście i online.

Więcej o mnie...

Numeroterapia to coś więcej niż zwykła terapia – to możliwość poprawy jakości życia. Opiera się na numerologii i pomaga zmieniać negatywne przekonania oraz wzorce w podświadomości, które mają ogromny wpływ na jakość naszego życia oraz na sytaucje, które się w nim wydarzają.

Swoją przygodę z numeroterapią i numerologią rozpoczęłam jako klientka numeroterapii, uczęszczając na sesje, aby wyjść z depresji i uzdrowić swoje negatywne wzorce. Numerologia oraz Numeroterapia pozwoliła mi wyjść ze stanu bezsensu, załamania i zrozumienia swoich niewspierajacych wzorców i programów. Najogólniej rzecz biorąc zmieniły moje życie.

Po tych doświadczeniach sama ukończyłam Szkołę Numerologii i numeroterapii, chcąc pomagać innym. Teraz, już jako certyfikowana numerolog i numeroterapeutka zapraszam wszystkich, którzy borykają się z trudnościami i chcą zmienić jakość swojego życie, do dołączenia do mnie w tej transformacyjnej podróży.

Kocham numerologię i z własnego doświadczenia wiem, że razem z numeroterapią potrafią zdziałać cuda, wznieść życie na zupełnie inny poziom i iść z prądem a nie pod prąd:)

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania online i stacjonarnie w zakresie:

Numeroteriapia poprzez analizę porteru numerologicznego wskazuje gdzie może być „sedno sprawy” i jest to idealna metoda pomagania innym.

× Jak możemy pomóc ?