Dorota O Kasztelan

Jestem numerolożką i Numeroterapeutką, absolwentką Szkoły Numerologii by Olga N Stępińska. Z wykształcenia jestem pedagogiem.

Jako numerologiczna Czwórka, jestem cierpliwa i pracowita. Lubię czytać książki i kocham góry. 

Postanowiłam zostać numeroterapeutką, ponieważ posłuchałam swojego wewnętrznego głosu. Chciałam pomóc sobie, ale też pomóc innym odnaleźć i uzdrowić to, co jest do uzdrowienia.


Prowadzę spotkania w formie online.

Więcej o mnie...

Postanowiłam zostać numeroterapeutką, ponieważ posłuchałam swojego wewnętrznego głosu. Sama doświadczyłam różnych lekcji życiowych i chciałabym swoją wiedzą i doświadczeniem pomagać innym.

Ezoteryką interesowałam się od zawsze, ale mój świat zaczął zmieniać się od momentu, w którym przeczytałam książkę Loiuse L. Hay „Możesz uzdrowić swoje życie” i obejrzałam film „Sekret”, a było to jakieś 10 lat temu…

Od tamtej pory krok po kroku zgłębiam tajniki tzw. duchowości i uzdrawiam swoje życie.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, ale to właśnie w aspekcie duchowym postanowiłam się rozwijać i zgłębiać wiedzę na temat prawa przyciągania, pracy z podświadomością czy numerologii, natomiast jako Mistrzyni Reiki jestem szczęśliwa, że mogę odkrywać pracę z tą cudowną energią i dzielić się tym z innymi.

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania w formie online w zakresie:

Numerologia, Numeroterapia, Reiki I i II stopnia, ukończyłam kurs podstawowy Czytania Kronik Akaszy, kurs afirmacji.

Numeroterapia pomogła mi przejść głęboką transformację wewnętrzną. Pozwoliła zrozumieć i zaakceptować siebie. Polecam tę metodę każdemu, bez względu na to, czy ma konkretny problem do rozwiązania czy po prostu nie czuje się szczęśliwy. Każdemu, kto chce zmienić i uzdrowić swoje życie.

× Jak możemy pomóc ?