Dorota O Kasztelan

Jestem numerolożką i Numeroterapeutką, absolwentką Szkoły Numerologii by Olga N Stępińska. Z wykształcenia jestem pedagogiem.

Jako numerologiczna Czwórka, jestem cierpliwa i pracowita. Lubię czytać książki i kocham góry. 

Postanowiłam zostać numeroterapeutką, ponieważ posłuchałam swojego wewnętrznego głosu. Chciałam pomóc sobie, ale też pomóc innym odnaleźć i uzdrowić to, co jest do uzdrowienia.


Prowadzę spotkania w formie online.

Więcej o mnie...

Ezoteryką interesowałam się od zawsze, ale mój świat zaczął zmieniać się od momentu, w którym przeczytałam książkę Loiuse L. Hay „Możesz uzdrowić swoje życie” i obejrzałam film „Sekret”, a było to jakieś 7 lat temu…

Od tamtej pory krok po kroku zgłębiam tajniki tzw. duchowości i uzdrawiam swoje życie.

Chociaż z wykształcenia jestem pedagogiem, to właśnie w aspekcie duchowym postanowiłam się rozwijać i zgłębiać wiedzę na temat prawa przyciągania, pracy z podświadomością czy numerologii, a jako adeptka Reiki II stopnia, każdego dnia odkrywam cudowną pracę z energią.

Jestem szczęśliwa, że mogę dzielić się zdobytą wiedzą z innymi.

Numeroterapia pomogła mi przejść głęboka transormację, która nadal trwa. Polecam tę metodę każdemu, kto nie do końca czuje się szczęśliwy, kto chce coś zmienić w swoim życiu, ale nie wie od czego zacząć. Każdemu, kto nie wie jak poradzić sobie z problemami i jak uzdrowić swoje życie.

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania w formie online w zakresie:

Numerologia, Numeroterapia, Reiki I i II stopnia, ukończyłam kurs podstawowy Czytania Kronik Akaszy, kurs afirmacji.

Polecam numeroterapię każdemu, kto nie do końca czuje się szczęśliwy, kto chce coś zmienić w swoim życiu, ale nie wie od czego zacząć. Każdemu kto zastanawia się, co robi "nie tak", bo stara się, a nie wychodzi, a trudności skądś się pojawiają. I tym osobom, które chcą uzdrowić i zrozumieć swoją przeszłość...

× Jak możemy pomóc ?