Olga N Stępińska

Licensed Clinical Psychologist

Jestem numeroterapeutką, trenerką podświadomości, założycielką Szkoły Numerologii. 

Na przestrzeni prawie 20 lat pracy terapeutycznej pomogłam tysiącom osób, korzystając ze swojej autorskiej metody pracy z umysłem i energią – numeroterapii. Jako Mistrzyni Reiki i konsultantka Kronik Akaszy, łączę te umiejętności z numerologią i metodą radykalnego wybaczania, uzupełniając numeroterapię o dodatkowe narzędzia.

Zależało mi na stworzeniu metody terapii, która dzięki swojemu holistycznemu podejściu, naprawdę działa i jej efekty są bardzo długotrwałe. Żyjemy w czasach, kiedy szeroki wachlarz i ogólna dostępność metod pracy nad rozwojem osobistym ma swoje wady i zalety jednocześnie. Ludzie są coraz bardziej świadomi, jednak pułapka tkwi w tym, że często wydaje im się, jak powinni myśleć i próbują oszukać samych siebie, w momencie gdy ich podświadomość twierdzi zupełnie co innego. A to może doprowadzić do ogromnych skrajności. To właśnie dlatego na moje terapie przychodzą nawet psycholodzy i psychiatrzy.

Nie jestem uzdrowicielem, jasnowidzem ani osobą z nadprzyrodzonymi mocami. Nie jestem też czarownicą, choć czasem żartobliwie tak o sobie mówię. Swoje metody opieram na wieloletniej praktyce, różnorodnych narzędziach i dzięki swoim własnym lekcjom, a także doświadczeniach moich podopiecznych, stworzyłam metodę unikalną, podchodzącą w sposób holistyczny do problemów człowieka, dzięki której można w końcu osiągnąć spokój, pewność siebie i żyć pełnią życia.

Jestem NUMEROTERAPEUTKĄ.

Moje doświadczenie

Licencje i certyfikaty

 • Certyfikat trenera Radykalnego Wybaczania Instytutu Metody Tippinga 
 • Kurs Numerologii II stopnia w Zakresie Psychologicznej Analizy Portretu Numerologicznego i korekty układów liczbowych (Prosperita, Bogusława Andrzejewska) 
 • Certyfikat III Stopnia Reiki Usui Siki Ryoho, jako Mistrzyni/Nauczyciel
 • Ukończenie kursów Kronik Akaszy 
 • Kursy Medytacji 
 

Edukacja

 • Uniwersytet Łódzki, Wydział Matematyki  i Informatyki – kierunek: Matematyka
 • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu – ukończenie studiów podyplomowych, kierunek: Przyroda 
 • Kwalifikacje księgowe – Certyfikat na podstawie egzaminu w oddziale okręgowym w Łodzi
 • Ukończenie kursu Szkoły Giełdowej „Podstawy inwestowania na giełdzie”
 • Kurs z podstaw Rachunkowości
 • Ukończenie kursu na Doradcę dietetycznego

Więcej o mnie

Więcej informacji o mnie oraz mojej działalności możesz znaleźć na poniższych stronach:

Olga N Stępińska dlaczego numeroterapia

Dlaczego numeroterapia?

Ukończyłam Uniwersytet Łódzki na wydziale matematyki. Wędrówkę z energią duchową rozpoczęłam w 2005 roku, gdy poznałam swojego pierwszego nauczyciela medytacji w Nowym Yorku. Od tamtej pory codziennie medytuję i zostałam buddystką. W stronę energii duchowej oraz rozwoju osobistego, pchnęła mnie bezradność medycyny tradycyjnej, przez co nie mogłam sobie poradzić z problemami zdrowotnymi, które nękały mnie od dzieciństwa.

Dzięki Numerologii odkryłam przyczynę swoich problemów (karma ciała) oraz nauczyłam się metod pracy nad sobą, pozwalających je rozwiązać.

Odeszłam od powierzchownego podejścia do ciała oraz jego problemów i rozpoczęłam drogę, która przyniosła mi zdrowie i rozkwit duchowy. Efektem tego rozkwitu, jest osiągnięcie mistrzostwa Reiki, ukończenie kursu czytania Kronik Akaszy, zostanie Trenerką Podświadomości oraz Radykalnego Wybaczania.

Dzięki tym wyjątkowym technikom, wzniosłam swoją wiedzę oraz potencjał energii duchowej na znacznie wyższy poziom. Wewnętrzna chęć pomocy innym oraz wieloletnia praktyka poznanych przeze mnie technik, zaowocowała pierwszymi pacjentami.

 

Na początku byli to członkowie rodziny i najbliżsi przyjaciele, ale z czasem grono to powiększało się o osoby spoza kręgu rodzinnego i systematycznie rosło.

Poświęcenie ogromnej ilości czasu osobom potrzebującym, skutkował brakiem terminów w kalendarzu dla nowych klientów. Pojawił się wtedy pomysł, aby zacząć organizować kursy, szkolenia oraz inicjacje po to, by móc pomagać jeszcze większej ilości osób. Pierwotnym zamysłem było, aby na kursach i szkoleniach nauczać ludzi technik, dzięki którym będą w stanie, sami sobie pomóc. Natomiast, dzięki niezwykłej otwartości uczniów i kursantów oraz ich chęci niesienia pomocy innym, idea ta ewoluowała. Owocem tego jest powstanie Szkoły Numerologii, a jej dalszym rozwinięciem – Numeroterapia.

 


Jak Numeroterapia pomaga na praktycznym poziomie?

Pracujemy z depresją, wyciągamy ludzi, którzy są naprawdę w trudnych sytuacjach. Czasami te osoby równolegle współpracują z psychiatrą i biorą leki, a my pomagamy im od strony pracy z umysłem i duchem. Pomagamy również przyciągnąć i “zakolegować się” z energią finansową, czyli mówimy jak przyciągnąć pieniądze. Wskazujemy również jak być zdrowym, bo wiemy, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, a my zaczynamy od Ducha, dzięki czemu zdrowieje też Ciało.

Pracujemy w problemach w związkach. Mamy szereg ćwiczeń na to, dlaczego w związkach się nie układa, jak można inaczej funkcjonować, żeby wszyscy byli spełnieni. Pomagamy też w poszukiwaniu tożsamości, bo w obecnych czasach jest dużo ludzi, którzy szukają siebie. Ludzi, którzy przestają być tacy, jakim kazano im być – i to jest super!

Pracujemy również z przeszkadzającymi emocjami, np. prowadzimy terapię pracy z lękiem, pracy z gniewem, pracy z poczuciem winy. I najważniejsze, co się wydarza na każdej godzinie numeroterapii, to podnosimy poczucie własnej wartości.

 
Jeśli chcesz zostać Numeroterapeutą lub jeśli chcesz skorzystać z pomocy doświadczonego, certyfikowanego Numeroterapeuty – zapraszam do kontaktu.

× Jak możemy pomóc ?