Małgorzata Cylwik

Z wykształcenia jestem pedagogiem, ale moją ogromną miłością jest Numerologia. Od ponad 14 lat poznawałam znaczenie liczb. Na początku było to hobbystyczne zajęcie, ale z biegiem lat numerologia stała się częścią mojej pracy.

Aktualnie mieszkam w Białymstoku i tutaj mam swój gabinet w którym przyjmuję stacjonarnie, ale również prowadzę sesje online. Zapraszam serdecznie każdą osobę, która potrzebuje wsparcia w swojej życiowej ścieżce.

Prowadzę sesje stacjonarne i online.

Więcej o mnie...

Z wykształcenia jestem Pedagogiem, certyfikowanym Numerologiem i Numeroterapeutą. 

Ponad 14 lat temu, zaczęłam poszerzać wiedzę o Numerologii i to była miłość od pierwszego wejrzenia. To wszystko czego nauczyłam się przez te lata, to nie tylko regułki wyuczone na pamięć z podręczników. To ogromna wiedza oparta na pasji, która nie gaśnie z upływającym czasem. 

Numeroterapia to moja kolejna miłość, która w przepiękny sposób pomaga mi rozświetlać drogę zagubionym Duszom, pracować z ich traumami i odkrywać blokady w podświadomości. 

W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuje zróżnicowane metody, dobrane indywidualnie do każdego ucznia.

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania wyłącznie online w zakresie:

Numeroterapia w przepiękny i szybki sposób, pomaga uzdrowić głęboko ukryte negatywne wzorce z podświadomości. Polecam tę metodę każdej osobie, która pragnie uzdrowić swoje wnętrze i zacząć nowe, lepsze życie.

× Jak możemy pomóc ?