Katarzyna C Suchanek

Odkąd pamiętam, zawsze fascynowały mnie liczby i to, jaki wpływ mają na nasze życie. Ale nie tylko liczby mają wpływ na nasze życie, także nasze przekonania wyniesione z domu, środowisko, w jakim się wychowaliśmy, czy kody podświadomości, do których ciężko jest nam dotrzeć.

Ukończyłam kurs Trenera Radykalnego Wybaczania, instruktora Gry Satori, Mentoringu, Kursu Liderskiego „Jak prowadzić kręgi kobiet”, oraz jestem Mistrzem Reiki i Kundalini Reiki. Prowadzę odczyty z Kronik Akaszy i pracuję na mistrzowskich stopniach Theta Healing, wykorzystując metody, które pomagają zrozumieć i łagodnie rozwiązać problemy.

Więcej o mnie...

– Jestem absolwentką Szkoły Numerologii by Olga N Stępińska ukończyłam Numerologię i Numeroterapię. 

– Posiadam I i II stopień Reiki – metoda ta daje nam możliwość pracy z energią i technikę kreowania rzeczywistości, a także potężną duchową siłę.

– Ukończyłam kursy na poziomie Mistrzowskim Theta Healing – metoda ta jest filozofią i całościowym systemem uzdrawiania, który może zostać użyty do zmiany samoograniczających i wzmocnienia pozytywnych przekonań.

– Ukończyłam kurs Anatomii Intuicyjnej T.H. – to zrozumienie u podstaw naszych chorób.

– Ukończyłam kurs czytania Kronik Akaszy dla zaawansowanych – czyli pamięć poprzednich wcieleń i grupowej świadomości. Energia ta jest przechowywana w polu aurycznym każdego z nas 

– Przeszłam Kurs Afirmacji i Dekretów czyli Słowa Mocy, które pomagają nam przejść przez życie z pewną lekkością 

– Kurs Trenerski Radykalnego Wybaczania ukończony w Instytucie Metody Tippinga w Warszawie. 

– Zajmuję się też Portretami Numerologicznymi, bo na ich podstawie łatwiej jest nam spojrzeć na nasze życie i nasze problemy. 

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania online i stacjonarnie w zakresie:

Pomagam doświadczać każdej istocie cudu jakim jest życie

× Jak możemy pomóc ?