Katarzyna C Suchanek

Kocham to co robię, bo czuję, że pomagam innym w rozwiązywaniu ich problemów. Numeroterapia jest dla mnie najgłębszą metodą w terapii z problemami i lękami. A żeby łatwiej i szybciej dojść do rozwiązania tych problemów ważne jest to, jakimi metodami będziemy pracować.

Jestem numerologiczną 3. Moje życiowe motto to „Każda radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas wraca” (Zenta Maurina).

Prowadzę spotkania zarówno w formie online, jak i stacjonarnie.

Więcej o mnie...

– Jestem absolwentką Szkoły Numerologii by Olga N Stępińska ukończyłam Numerologię i Numeroterapię. 

– Posiadam I i II stopień Reiki – metoda ta daje nam możliwość pracy z energią i technikę kreowania rzeczywistości, a także potężną duchową siłę.

– Ukończyłam kursy na poziomie Mistrzowskim Theta Healing – metoda ta jest filozofią i całościowym systemem uzdrawiania, który może zostać użyty do zmiany samoograniczających i wzmocnienia pozytywnych przekonań.

– Ukończyłam kurs Anatomii Intuicyjnej T.H. – to zrozumienie u podstaw naszych chorób.

– Ukończyłam kurs czytania Kronik Akaszy dla zaawansowanych – czyli pamięć poprzednich wcieleń i grupowej świadomości. Energia ta jest przechowywana w polu aurycznym każdego z nas 

– Przeszłam Kurs Afirmacji i Dekretów czyli Słowa Mocy, które pomagają nam przejść przez życie z pewną lekkością 

– Kurs Trenerski Radykalnego Wybaczania ukończony w Instytucie Metody Tippinga w Warszawie. 

– Zajmuję się też Portretami Numerologicznymi, bo na ich podstawie łatwiej jest nam spojrzeć na nasze życie i nasze problemy. 

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania online i stacjonarnie w zakresie:

Uważam, że numeroterapia jest terapią, która pomaga znacznie głębiej w dociekaniu przyczyn problemów naszych klientów. Jest to bardzo dogłębna metoda w zrozumieniu siebie.

Zapraszam każdego, kto nie boi się spojrzeć w głąb siebie.

× Jak możemy pomóc ?