Gabriela Hytroś

Prowadzę sesje w zakresie numeroterapii, opracowuję portrety numerologiczne dla osób indywidualnych, numerologię dla biznesu oraz przygotowuję horoskopy numerologiczne. Prowadzę sesje Reiki na odległość.

Posiadam ponad 30-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi, w człowieku widzę potencjał do odkrycia. Jeśli chcesz zobaczyć swój potencjał lub popracować nad relacją w związku, przyjrzeć się swoim przekonaniom, puścić to co Ci nie służy, odblokować radość, sukces i obfitość – to zapraszam do kontaktu.

Zapraszam osoby gotowe przyjrzeć się sobie i gotowe do zmiany, zarówno w obszarze relacji, związków, przekonań czy biznesu.

Prowadzę konsultacje w formie spotkań online.

Więcej o mnie...

Liczby zawsze mnie fascynowały, intuicyjnie czułam że mają ogromne znaczenie, dla mnie były magią. Horoskopy i astrologia były w kręgu moich zainteresowań od lat szkolnych. Dzisiaj liczby i praca z energią zajmują bardzo ważne miejsce w moim życiu –  dzięki znajomości numerologii zdecydowanie łatwiej nawigować w życiu. 

 

Jestem numerologiczną 6 z całości i 11 z dnia. Jestem numerologiem i numeroterapeutą, absolwentką Szkoły Numerologii i Numeroterapii by Olga N Stępińska, jestem również adeptką II stopnia Reiki (kursy Reiki kończyłam u Bogusławy Andrzejewskiej i Olgi N Stępińskiej). 

W swojej pracy wykorzystuję również takie metody jak:

– Theta Healing® by Vianna Stibal – uzdrawianie energią w procesie medytacyjnym, ukończyłam poziom zaawansowany w pracy tą metodą, 

– jestem również praktykiem Soul Coaching® – by Denise Linn amerykańskiej terapeutki i twórczyni tej metody, która pozwala na połączenie się z naszym najgłębszym „Ja” i dotarcie do odpowiedzi płynących bezpośrednio z duszy, 

– korzystam również z medytacji, afirmacji i kart

– jestem również praktykiem ACCESS BARS® . 

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania online w zakresie:

Liczby i praca z energią zajmują bardzo ważne miejsce w moim życiu. Dzięki znajomości numerologii zdecydowanie łatwiej nawigować w życiu.

Numerologia pozwala od innej strony przyjrzeć się naszemu życiu i je transformować. Polecam każdemu, kto jest gotów spojrzeć na siebie z miłością, akceptacją i chęcią transformacji.

× Jak możemy pomóc ?