Wewnętrzne światło – jak podnoszenie swoich wibracji wpływa na nasze relacje z innymi

Kiedy podnosisz swoje wibracje, ludzie, którzy są blisko Ciebie, poczują to. Twoja energia będzie miała wpływ na innych, co często skutkuje tym, że zaczynają się od Ciebie oddalać. Dlaczego tak się dzieje?

Dlaczego niektórzy ludzie oddalają się od nas podczas procesu uzdrawiania

Kiedy sama przechodziłam przez silny proces uzdrawiania, w pewnym momencie dookoła mnie zaczęło robić się pusto. Bliscy znajomi, którzy rezonowali ze mną od wielu lat, zaczęli się oddalać. Kiedyś nie rozumiałam, dlaczego tak się dzieje, uparcie chciałam zatrzymać przy sobie każdą istotę, którą znałam. Teraz wiem, że nie każda osoba z Twojego „wczoraj” znajdzie drogę do Twojego „dzisiaj”.

przyciąganie energia przyjaźń dobrzy ludzie

Przyciąganie podobnych energii – naturalny proces

Podobne energie przyciągają się do siebie, dlatego normalnym procesem jest to, że niektórzy ludzie przestaną być obecni w Twoim życiu. Nie jest to jednak proces stały, ponieważ każdy przyjaciel znowu może zacząć iść przy Twoim boku, ale jest to możliwe tylko wtedy, kiedy wasze wibracje na nowo zaczną do siebie pasować.

twoja transformacja

Zastanów się, jakie wzorce przyciągają do ciebie sytuacje i osoby

Kiedy prowadzę sesje Numeroterapii, często powtarzam swoim uczniom, że jeśli nie odpowiada im zachowanie osób w ich przestrzeni, to powinni przede wszystkim zastanowić się, jakie wzorce przyciągają do nich takie, a nie inne sytuacje. Każda zmiana zaczyna się od nas. W momencie, kiedy zaczynamy uzdrawiać kody naszej podświadomości, cała energia dookoła nas zaczyna ulegać zmianie. Osoby, które wibrują na innych częstotliwościach, automatycznie zaczynają zmieniać swoje zachowanie, bo dostosowują się do naszej energii, albo…. zaczynają się od nas oddalać.

Ufność w sercu jako klucz do przyciągania pięknych relacji

Praca nad sobą to najlepsza inwestycja jaką kiedykolwiek dla siebie zrobiłam. Nie należy bać się tej pustki – ona jest tylko chwilowa. Wibracja, którą zaczynamy świecić przyciągnie do nas piękne, rezonujące z nami istoty. 

Ufam i wiem, że wszystko przychodzi do nas w odpowiednim czasie i momencie. Wystarczy mieć  ufność w sercu, która otwiera nam drzwi do pięknych miejsc i zaprasza swoim uśmiechem cudownych ludzi. 

autorka tekstu: Małgorzata Cylwik
– numeroterapeutka współpracująca z Instytutem Numeroterapii

Sesja numeroterapii - umów się!
× Jak możemy pomóc ?