Prawda o człowieku – holistyczna metoda Numeroterapii

Napisałam książkę „Numeroterapia, czyli edukacja duchowa. Podręcznik dla Numeroterapeutów”. Na okładce mamy osobę w lustrze. Właśnie w kilku słowach można powiedzieć, że dokładnie na tym polega Numeroterapia. Na tym, żeby przy użyciu odpowiednich narzędzi znaleźć to, co my mamy w sobie, to co mamy w podświadomości i to, co być może nas blokuje. Oczywiście skupiamy się też na tym, co nas wspiera, ale z doświadczenia wiem, że częściej jesteście zainteresowani tym, żeby odnajdować wasze blokady. 

Dlatego Numeroterapia łączy w sobie kilka metod, między innymi: 

  • Pracę z energią Reiki, gdzie możemy się wspierać w trudnych procesach. 
  • Wykorzystujemy moc informacji płynącą z Kronik Akaszy, bo wszyscy wiemy, że czasem trafia się taki zastój w naszym życiu, że totalnie nie wiemy jak iść dalej. Wtedy wystarczy zapytać naszych przewodników i wszystko staje się jasne. 
  • I oczywiście – Numerologia, która jest fundamentem Numeroterapii. Dopiero jak widzimy portret numerologiczny człowieka, wiemy jak ułożyć dla niego terapię, co dla niego będzie ważne, jakie ma karmy, gdzie jest informacja na temat wyznaczników karmicznych, czyli poprzednich żyć. 

Oprócz tego na potrzeby Numeroterapii ułożyłam bardzo dużo testów dotyczących tego jak badać swoją podświadomość. Pomagają one znaleźć wzorce, które są czasem  bardzo głęboko w nas ukryte. I najważniejsze: jak pracować z blokadami? 

Czyli oprócz tych metod, które właśnie wymieniłam, w Numerotarapii bardzo dużo zajmujemy się narzędziami przyciągania. Mamy arkusze do pracy z wzorcami w podświadomości, mamy metodę jaką jest np. mapa marzeń, używamy też kart Afirmacji, wizualizacji i przede wszystkim medytacji. 

Siłą sprawczą, ale też blokującą, jest nasza podświadomość. Jest różnica między tym, co chcemy świadomie, a tym co nam się w życiu wydarza. Dlatego skupiłam się kiedyś na numerologii, gdzie zgłębiłam temat karmy, temat potencjału, kombinacji i kryształu życia. Wiem już teraz dlaczego, i gdzie szukać niektórych blokad w podświadomości u ludzi.  Tego uczę w mojej Szkole Numerologii, gdzie przez pierwszy semestr uczymy się właśnie numerologii. Głównym tematem jest przygotowanie pełnego portretu numerologicznego i z tego wszyscy studenci zdają egzamin. Drugi semestr to właśnie Numeroterapia.  Każdy z uczestników przechodzi swój proces, mówi czego chciałby się pozbyć, od czego się uwolnić. Często w trakcie się wszystko zmienia, ponieważ uczestnicy odkrywają nowe rzeczy i okazuje się, że można uwolnić dużo więcej i dużo głębiej uzdrowić.​

O samej numerologii mówię dużo na stronie Szkoła Numerologii, na którą serdecznie zapraszam, jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę na ten temat. Tu natomiast skupiam się na tym co dalej. Czyli co wynika z wiedzy, którą otrzymujemy robiąc portret numerologiczny. 

Numeroterapia – wiedza czerpana z portretu numerologicznego w kierunku holistycznej  terapii

Metoda numeroterapii polega przede wszystkim na tym, że dobieramy odpowiednie pytania do odpowiednich wibracji numerologicznych. Czyli jeżeli wiemy, że ktoś jest numerologiczą 4, to duża część sesji polega na tym, że badamy jego obszar pracy. Jeśli ktoś jest numerologiczną 6, prowadzoną przez 1 z dnia, to prawdopodobnie duża część jego życia będzie się kręciła wokół rodziny, ale też wokół miejsc gdzie ta osoba chce być przewodnikiem, chce czegoś nauczyć, gdzie chce coś przekazać. Jeżeli mamy 7-kę numerologiczną to bardzo często w numeroterapii skupiamy się wokół tematów duchowych, kiedy pracujemy z czakrami czy z energią Reiki. A kiedy na numetorerapię przychodzi 8 numerologiczna to albo pracujemy nad związkami, ponieważ w biznesie idzie jej świetnie a związki kuleją, albo pracujemy nad biznesem, ponieważ czuje ona, że od tego musi zacząć. Natomiast z 8 nad biznesem, nad manifestowaniem w energiach materialnych praca idzie bardzo szybko. 

Wraz z moimi dotychczasowymi uczennicami, które ukończyły Szkołę Numerologii prowadzimy wewnętrzne statystyki i okazuje się, że jak 8 chce stworzyć działalność gospodarczą to zazwyczaj idzie to szybko, zdarzają się odpowiedni ludzie, odpowiednie sytuacje, które sprzyjają rozwojowi biznesu. Natomiast jeśli na numeroterapię trafia 5 numerologiczna to numeroterapeuta ma szansę wykazać się swoją cierpliwością. 5 jak żadna inna wibracja zadaje mnóstwo pytań, podważa wszystko co numeroterapeuta ma do powiedzenia, co jest bardzo fajne, bo razem dochodzą do fajnych wniosków. Jak już się ta 5 otworzy, to jest w stanie sama bardzo dużo sczytać z siebie i ze swojej podświadomości.

Większość wibracji ma wpisanych w kryształ życia (albo w potencjał lub fundament wibracji), do przepracowania poczucie własnej wartości, więc w numeroterapii zawsze o to “zahaczamy”. Na start każdy dostaje do zrobienia test, który pomaga zlokalizować blokady w budowaniu poczucia własnej wartości. 

Jeżeli chcecie jeszcze bardziej zgłębić temat to zapraszam do mojej książki. Pamiętajcie, że ona jest podręcznikiem dla numeroterapeutów, więc tam są wskazania jak prowadzić sesje. Możecie spróbować sami sobie przeprowadzić taką numeroterapię, ponieważ zawarłam w niej treści medytacji, treści ćwiczeń i treści testów, które pomogą wam odszukać te blokujące wzorce. Natomiast jeżeli czujecie potrzebę przejścia pełnego procesu numeroterapii z profesjonalistą, który odpowiednio pokieruje Was w tym procesie, to dajcie znać – poszukamy wspólnie numeroterapeutki, która wam pomoże. 

Jeżeli sami chcecie stać się numeroterapeutami, w takim przypadku zapraszam do Szkoły Numerologii, gdzie w 1 semestrze zgłębicie tajniki numerologii, a w 2 semestrze – poznacie pozostałe metody wykorzystywane w numeroterapii i przejdziecie szereg ćwiczeń przygotowujący Was do tego zawodu. Jest to praca warsztatowa, a każdy student ma możliwość przejścia przy okazji swojej drogi i uwolnienia swoich blokad. Jak już to przejdzie na sobie, to dużo łatwiej jest mu wtedy pracować z innymi.

× Jak możemy pomóc ?