Numeroterapia – czyli jak zacząć żyć od nowa

Dziś o tym czym naprawdę jest numeroterapia oraz o tym, że nie jest to nauka matematyki.

Jak zacząć żyć od nowa? Chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszam na materiał.

Nie wiem czy wiecie, czy nie wiecie, ale od wielu, wielu lat zajmuję się numerologią. Badam znaczenie liczb, interpretuję je, robię ludziom pełne Portrety Numerologiczne, a nawet 'popełniłam książkę “Prawda zaklęta w liczbach”.

Okazuje się, że liczby niosą ze sobą wielką ilość informacji na temat człowieka, na temat posiadacza portretu numerologicznego, osoby, która jest troszeczkę w rozwoju duchowym, chce wiedzieć o sobie więcej, chce wiedzieć dlaczego jej się w życiu coś wydarza itd.

Do numeroterapii poprzez numerologię

W moim życiu było tak, że zajęłam się numerologią, bo oczywiście sama cierpiałam, nie umiałam sobie pomóc, nie umiałam znaleźć gdzie indziej rozwiązań, odpowiedzi na moje pytania. Jak poznałam kilka szkół numerologii, których kombinacji używam właśnie teraz, to okazało się, że w tych liczbach są odpowiedzi.

Portret Numerologiczny już nam bardzo dużo powie o tym co u człowieka może się dziać. Super, tylko co dalej?

Człowiek wychodzi po takim portrecie i już wie co mu jest. I to jest fantastyczne. Na część rzeczy od razu mamy rozwiązania, ale w pewnym momencie dochodzimy do takiego miejsca, które się nazywa podświadomość.

Przez wiele lat analizowałam, budowałam, sprawdzałam, testowałam na sobie, na przyjaciołach, na rodzinie, na osobach, które chciały ze mną współpracować, jak ta podświadomość tak naprawdę działa i co tam tak naprawdę jest. W międzyczasie zaczęłam pracować z energią Reiki, zaczęłam pracować z Kronikami Akaszy, jestem trenerem radykalnego wybaczania. Okazuje się, że to wszystko razem robi dobrą kombinację do tego żeby wejść w podświadomość i sczytać blokady i wzorce. 

Czym jest numeroterapia?

Numeroterapia to jest przede wszystkim dochodzenie do źródła, zdobywanie wiedzy o sobie, o świecie, o tym jak funkcjonujemy, dlaczego tak mamy, a nie inaczej. Ludzie na sesjach numeroterapii tak naprawdę poznają siebie i rozumieją siebie coraz bardziej. Co jest ciekawe, my coraz bardziej oczekujemy, że świat będzie nas tak traktował, że świat będzie nas rozumiał, że świat będzie nas pocieszał, będzie nam wybaczał i dawał dobre rzeczy. Jednak z drugiej strony słyszymy, że wszystko zależne jest tylko i wyłącznie od nas.

To jak to tak naprawdę jest?

Numeroterapia jako źródło wiedzy i inspiracji w codziennym życiu!

Tak naprawdę jest tak, że my w naszej podświadomości mamy pewne rodzaje wzorców, kodów, wpisów; nazywajcie to sobie jak chcecie. One są podświadome, czyli nieświadome, czyli my często nie wiemy dlaczego tak mamy: dlaczego cierpimy, dlaczego nas boli ząb, dlaczego przytyliśmy, dlaczego nie idzie z kasą tak jak byśmy chcieli, dlaczego mój mąż kolejny raz coś tam zrobił, dlaczego mój szef zrobił tak czy tak? Często ten mąż nie jest winien, nawet ten szef nie jest winien, bo źródło problemu nie jest nawet w nas tylko jest w naszej podświadomości. Prawda o nas, do której poznania wszystkich bardzo zachęcam jest taka, że zaczynamy rozgryzać co nam jest. 

z ufnościa patrzymy w przyszłosć

Na moim nowym kanale YouTube dostępne są również filmy o tym jak przestać się bać, albo o tym jak numeroterapia pomaga w biznesie itd. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam cię tam.

Napisałam też książkę “Numeroterapia, czyli edukacja duchowa”. Dużą jej część przeznaczyłam na testy, po to, aby każdy mógł zrobić sobie test i zobaczyć co mu tak naprawdę jest, z jakimi wzorcami się zgadza, a z jakimi nie. Oprócz tego, tak jak wspomniałam, gdy już wiemy co nam jest, to dzięki numeroterapii dowiadujemy się co z tym zrobić.

Jakie metody łączy w sobie i co możesz odkryć dzięki numeroterapii?

W numeroterapii wymagane jest korzystanie z Kronik Akaszy i dzięki temu dowiadujemy się dlaczego dane wydarzenie się nam pojawia. To wcale nie musi być z tego życia, dużo rzeczy mamy nawet w tak zwanej pamięci podprogowej (inaczej w podświadomości magazynującej), którą przenosimy z życia na życie. I to jest naprawdę ciekawe jak my odkrywamy i poznajemy siebie coraz lepiej, ale to nie koniec, bo w numeroterapii mamy rozwiązania – to jest coś czego ja szukałam blisko 20 lat.

Jak pokonać blokady i wzmocnić swoją podświadomość dzięki numeroterapii?

Teraz mamy takie rozwiązania, że w ciągu jednej sesji potrafimy np. przepracować z kimś jego lęk, bo pracujemy w źródle.

Mamy też ćwiczenia na pracę z dzieciństwem, mamy ćwiczenia na pracę z poprzednimi życiami. Bardzo często jest tak, że w sesjach wychodzi problem przebaczenia samemu sobie, musimy puścić poczucie winy, kontrolę, musimy zaakceptować.

przyszłość w dobrych kolorach, zmiany na lepsze

Dla każdego jest to coś innego, dlatego tak ważne jest, aby przejść indywidualną sesję. Oczywiście praca podczas warsztatów też jest dobra, bo grupa jest wsparciem, jednak jeśli jesteś zainteresowany głęboką pracą nad sobą, to zachęcam cię do umówienia się na sesję indywidualną.

Indywidualna sesja numeroterapii, która pomoże Ci odkryć życie na nowo!

Wygląda to tak, że pierwsza sesja odbywa się ze mną, najczęściej podczas tej rozmowy opowiadasz o problemie z którym przychodzisz. Korzystam z wiedzy numerologicznej, aby zobaczyć o co chodzi. Później kieruję cię do jednej z moich uczennic, które są certyfikowane i wykształcone, wykwalifikowane w ten sposób żeby oczyścić z trucizn twoją podświadomość. Jeżeli lubisz pracować samemu to zapraszam cię również do mojej książki, do kart afirmacji.

Wydaję mi się, że jest to jedna z najszybszych terapii, ponieważ doświadczony numeroterapeuta widząc portret, już wie dokładnie gdzie pracować i co z tym zrobić. Zaleci ci również prace domowe w ramach których będziecie robić testy, będziecie robić medytacje, będziecie pracować nie tylko z głową, ale również z energią. 

Na koniec powiem Wam….

Naprawdę nie musimy cierpieć, możemy zdecydować, że wchodzimy w nowe, lepsze życie, nowego siebie. Budujemy swoją podświadomość po naszemu i przyciągamy to o czym wszyscy marzymy, czyli spełnienie i harmonię, które wcale nie muszą być nudne. To może być bardzo ciekawe i możesz mieć życie pełne tego co chcesz, a nie borykać się z tym co cię blokuje, co cię odstrasza, co powoduje wrażenie, że inni mają lepiej. Można się w pełni od tego uwolnić. 

terapia holistyczna - numeroterapia
× Jak możemy pomóc ?