Niewidzialna siła, czyli wpływ podświadomości na twoje życie i wybory

Zapewne każdy z nas zastanawiał się co decyduje o naszym życiu oraz losie i podejrzewam , że pojawiło się wiele różnych spostrzeżeń, na przykład: przeznaczenie, przypadek, gwiazdy na niebie, rząd? Święty Mikołaj? Niewidzialna siła?  A może ty sam?!

Tak naprawdę o życiu każdego z nas decydują programy, kody, wzorce w podświadomości, które zostały zakodowane w podświadomości w różnych sytuacjach, w różnych stanach umysłu, pod wpływem różnorodnych emocji.

Aby zrozumieć jak to się dzieje, należy przyjrzeć się jak działa umysł.

co wybrać, myśli, umysł, pytanie

Nasze „komputery” – czyli jak działa nasz umysł?

Otóż mamy umysł świadomy i podświadomy. Świadomy umysł to zaledwie ok. 5% naszej inteligencji.

To w nim żyjemy, to w nim spędzamy nasze życie. Chodzimy do szkoły ze świadomym umysłem, piszemy testy, mamy relacje itp.

Jeśli myślimy o świadomym umyśle jak o komputerze, to jest on właśnie takim małym komputerem, który ma mało miejsca w pamięci i dlatego mamy tendencję do zapominania wielu rzeczy. Natomiast podświadomość to ok. 95% Twojej inteligencji. To duży komputer, który pamięta wszystko co kiedyś robiłeś, pamięta każdą spotkaną twarz, wszystko co jadłeś, smakowałeś, wąchałeś, doświadczałeś itp. Cała historia Twojego życia, zdrowia, choroby itd. jest przechowywana w podświadomości.

Podświadomość dokładnie wie co się z Tobą dzieje, wie jakie masz wzorce, kody, blokady, zablokowane emocje, wie kiedy się pojawiły, kto był w to zaangażowany, jaka sytuacja się do tego przyczyniła itp. Podświadomość to, inaczej mówiąc, „księga informacji na Twój temat” , to instrukcja obsługi Ciebie, mnie i każdego z nas .

Siła podświadomości

To właśnie podświadomość kieruje wszystkimi naszymi reakcjami, emocjami, wszystkimi procesami nieświadomymi, które nie zależą od nas, np. krążenie krwi, oddychanie itp. Odbywa się to na poziomie, którego nie widzimy. Podświadomość działa nie tylko w ciele, ale wszędzie. Podświadomość to energia, która nami rządzi.

W naszym codziennym życiu bardzo często zachowujemy się nie tak jak byśmy chcieli . Ulegamy emocjom, boimy się w różnych sytuacjach, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości, nieprawidłowo postrzegamy sytuację, w której się znaleźliśmy, chcemy być szczupli i nie możemy schudnąć, chcemy mieć pieniądze a ich nie mamy, chcemy mieć partnera/kę marzeń, a jest zupełnie inaczej, pojawiają się sytuacje, których nie chcemy, a się wydarzają itd.

Zastanawiamy się – o co chodzi?

nieuświadomione, podświadomość

Dlaczego jest inaczej niż pragniemy ?

Najczęstszą przyczyną takich sytuacji/takiego zachowania są nasze doświadczenia z przeszłości, w czasie których powstały w nas błędne decyzje, wzorce, przekonania i negatywne emocje. To również wyuczone schematy, które poznaliśmy m.in. w domu, szkole , środowisku, w którym się wychowywaliśmy itp.

To, co zepchnięte do podświadomości, nie znika, ale raczej powraca w naszym życiu jako przeznaczenie lub los. Innymi słowy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziemy powtarzać nieuświadomione wzorce tak długo, aż wyjdą na powierzchnię świadomości.

Osobiście uważam, że na nasze życie wpływa nie tylko to, czego doświadczyliśmy w obecnym życiu, ale również w poprzednich wcieleniach, oraz to, co przekazali nam nasi przodkowie.

Numerologia a praca z podświadomością

Obecnie istnieje na rynku bardzo dużo metod i narzędzi do pracy z podświadomością. Ja sama  korzystam z różnych metod, a moje ostatnie odkrycie to numerologia oraz numeroterapia, które dają doskonałe możliwości docierania do negatywnych przekonań, wzorców i blokad  w naszej podświadomości.

Numeroterapia daje odpowiedzi na pytania jak się od owych przekonań uwolnić, jak je uzdrowić, by nie wpływały negatywnie na obecne życie. Jak swoje życie uzdrowić w realny sposób, jak uzdrowić relacje z innymi ludźmi oraz jak odnaleźć sens i radość swojego życia.

Numeroterapia daje prosty sposób na to, jak odkryć radość w swoim życiu bo wszystko jest możliwe, jeśli zainwestuje się w siebie czas, wiarę i zaangażowanie . Jedno jest jednak pewne – „ nic samo się nie zrobi oraz nie uzdrowi”, to od nas samych zależy jaką jakość życia będziemy mieć, a podświadomość można skutecznie przeprogramować. Każdy z nas jest „przyczyną, sensem i skutkiem” tego, co się w naszym życiu dzieje. Zatem nie ma co gdybać, kto lub co wpływa na nasze życie i los, gdyż to wszystko zależy od nas samych .

Autorka: Maria Lemanowicz-Owsik, numeroterapeutka

× Jak możemy pomóc ?