Kim jest numeroterapeuta? Co powinieneś wiedzieć o numeroterapii?

Jak to się zaczęło?

Jestem numeroterapeutką, to jest moja metoda autorska i może na początku, tak w kilku słowach, powiem, dlaczego ona w ogóle powstała.

Moją wielką miłością są liczby, od zawsze wiedziałam, że jest w nich coś magicznego. Dlatego, między innymi, skończyłam matematykę, ale później zajęłam się tą, według mnie, bardziej praktyczną stroną liczb, czyli numerologią. I jak pewnie wiesz, przez wiele lat robiłam ludziom portrety numerologiczne.

W pewnym momencie ci ludzie, którzy byli u mnie na sesji omówienia portretu numerologicznego, zaczęli mi proponować, że skoro już tyle o nich wiem, skoro znam się na prawie przyciągania, to może poprowadzę im terapię i spowoduję, że osiągną swoje cele. I tak to się wszystko zaczęło.

Oczywiście zaczęło się podręcznikowo, czyli najpierw był jeden klient, później więcej, później ludzie zaczęli przyprowadzać swoich znajomych. A jeszcze później już niektórzy w ogóle nie wiedzieli, że się zajmuje numerologią, tylko mówili: „dla mnie to co Goździkowej, to co zrobiłaś mojej koleżance, to mi też zrób, bo to pomaga”.

Pod wpływem numeroterapii, ludzie zaczęli rozumieć, że absolutnie mają wpływ na swoje życie, że wiedzą co mają u siebie do poukładania, wiedzą co do zrobienia, co do przepracowania, co do oczyszczenia albo co mają do uzdrowienia, bo dopiero wtedy mogą zacząć przyciągać, to o czym marzą. Mogą przyciągnąć realizację swoich celów, mogą w ogóle przyciągnąć te cele najpierw, bo nie zawsze jest tak, że każdy wie o czym marzy. Wydaje mi się, że to jest w ogóle takie smutne, jak ktoś już doszedł do takiego momentu w życiu, że jest tak skupiony na szarej codzienności, że nawet zapomniał o tym, żeby marzyć. A niestety są tacy ludzie. 

Działa! „Chcemy więcej”

Dalej okazało się, że fantastyczne dziewczyny zaczęły kończyć Szkołę Numerologii i chciały, abym nauczyła je więcej. W związku z tym otworzyliśmy drugi semestr Szkoły Numerologii, który nazwaliśmy oczywiście numeroterapią dla osób, które chcą pracować jako numeroterapeutki. Oczywiście trzeba mieć predyspozycje, żeby pracować jako numeroterapeuta, trzeba mieć wiedzę na temat m.in. wibracji, podwibracji, karm, potencjału, wyznaczników karmicznych itp. – czyli trzeba znać numerologię, ale trzeba wiedzieć również jak ułożyć terapię dla konkretnej wibracji numerologicznej i jakimi narzędziami pracować dalej z klientem.

nauczyciel numeroterapeuta

Numeroterapeuta – czyli kto?

Przechodząc do sedna sprawy, numeroterapeuta to taka osoba, która doskonale zna twój portret numerologiczny, wie dzięki temu nad czym i w jaki sposób z tobą pracować. To wszystko można wyczytać z portretu. I dalej – ma narzędzia w postaci, m.in. testów, arkuszy, odpowiednich ćwiczeń medytacyjnych czy wizualizacyjnych, potrafi układać odpowiednio dostosowane afirmacje. Wszystko po to, żebyś czuł się w życiu coraz bardziej spokojny, ale nie w znaczeniu “nudy”, tylko żebyś miał taką wewnętrzną harmonię, równowagę. Coraz bardziej osadzony w tym co w tobie, coraz bardziej ze sobą. A żeby twoje marzenia i cele realizowały się jako efekt uboczny.

Numeroterapeuta to jest osoba, która przede wszystkim pracuje na wzorcach w podświadomości. W mojej Szkole uczę, po pierwsze, jak te wzorce znajdować, jak je rozpoznać, jak je wyciągnąć z podświadomości i to jest pomiędzy 70 a 80% sukcesu. Jak już wiemy jaki mamy wzorzec i dalej z nim pracujemy, czyli uzdrawiamy go, to doświadczony numeroterapeuta będzie wiedział czy potrzebne jest oczyszczanie energetyczne, bo tak też może być, czy wystarczy nam ułożenie dekretu, czy wystarczy nam dobranie dobrych ćwiczeń wizualizacyjnych, czy może wystarczy np Mapa Marzeń.

Terapia to nie tylko liczby

Czasem jest tak, że coś się wydarza po sesji – otwiera się i zaczyna „pracować”. Numeroterapeuta to taka osoba, która ma możliwość wspierania cię w twoich procesach, wysyłając ci energię Reiki. Nasi numeroterapeuci to osoby, które najczęściej są zainicjowane na drugi stopień Reiki, żeby mogły przesyłać energię, wtedy kiedy ty potrzebujesz wsparcia, bo właśnie przechodzisz swoje procesy. Nie jest tak zawsze, ale tak może się wydarzyć i dlatego dostajesz to wsparcie od numeroterapeuty w postaci energii Reiki. Numeroterapeuci znają również wspaniałe narzędzie jakimi są Kroniki Akaszy, bo jak wiemy tam jest mnóstwo podpowiedzi dotyczących naszego życia. Jeśli dobrze odczytamy informacje z Kronik Akaszy, to zaoszczędzamy sobie bardzo dużo błądzenia w terapii. Numeroterapeuta dobierze ćwiczenia, dobierze odpowiednie medytacje, wizualizacje. Możecie wspólnie zrobić mapę marzeń. Oczywiście po każdej sesji powinieneś dostać afirmację, bo nic skuteczniej nie działa na naszą podświadomość niż programowanie jej dobrymi dla nas afirmacjami, które stają się naszymi nawykami, schematami myślowymi. Mówiąc tak bardzo matematycznie – afirmacje powodują, że przeprogramowujesz swoją podświadomość.

Prace domowe? Sama przyjemność…

I jedna uwaga na koniec, zazwyczaj spotykasz się z numeroterapeutą raz w tygodniu, natomiast, żeby uzyskać efekt takiej terapii, trzeba pracować przez cały tydzień. Czyli każdy numeroterapeuta powinien zadać pracę domową. To czy ją odrobisz czy nie to twoja sprawa, ale powinno ci na tym zależeć. Prace domowe są zazwyczaj bardzo przyjemne, bo np. dostajesz medytację do wykonywania przez kilka dni, codziennie po przebudzeniu albo codziennie przed snem. I to samo jest z innymi ćwiczeniami. Uwielbiam testy więc moje numeroterapeutki wyposażyłam w bardzo dużą ilość narzędzi typu testy, arkusze map myśli itd. Dlatego jeśli pracujesz z kimś z naszego Instytutu, to możesz się spodziewać, że będziesz dostawać też takie prace domowe, gdzie np. trzeba będzie wykonać test, z którego będą wychodzić twoje przekonania dotyczące związków, finansów czy zdrowia.  

Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam cię na stronę Instytut numerapii.pl Niezależnie czy chcesz abyśmy poprowadzili twoją terapię, czy chcesz współpracować z Instytutem jako numeroterapeuta. 

numeroterapia terapeuta
× Jak możemy pomóc ?