Jak wygląda sesja metodą numeroterapii?

Dzisiaj w kilku słowach opiszę czym jest metoda numeroterapii, dlaczego można spokojnie powiedzieć, że jest to metoda o działaniu holistycznym.

Każdy z nas jest inny, każdy z nas ma inaczej określony potencjał, każdy z nas ma inne lekcje do przepracowania. Bardzo wiele informacji o człowieku przypływa do nas z portretu numerologicznego. Tym się właśnie zajmuje numerologia. Natomiast numeroterapia idzie o krok dalej. Mówi co robić z wiedzą otrzymaną z numerologii. Może się okazać, że mamy karmę pracy, że mamy karmę związków, albo że mamy potrzebę popracowania nad poczuciem własnej wartości. Z portretu numerologicznego mogą wyjść inne rzeczy, które nazwijmy to roboczo, należy przepracować. 

Główne zadanie numeroterapeuty

Tak naprawdę, głównym zadaniem numeroterapii jest to aby wyłapać blokujące cię wzorce z twojej podświadomości. Głównym zadaniem numeroterapeuty jest to, żeby podążać za tym co mówi do niego uczeń (w numeroterapii nie nazywamy was klientami, jesteście naszymi uczniami). Podążając za wami, jak dobry towarzysz, uczymy was o was. Nie z nas. Numeroterapeuta to osoba, która pracuje głęboko nad sobą i wyzbywa się wszelkich koncepcji na swój temat, które mogłaby później przekładać na sesje numeroterapeutyczne. Wyposażony jest w bardzo dużo narzędzi jak min. rozmaite testy. 

Gdzie szukać przyczyny?

Jako matematyk z wykształcenia uważam, że wszystko da się wyliczyć. Tekst i jego analiza są pierwszym krokiem do tego aby wyłapać wzorce w podświadomości. Najpierw robimy portret numerologiczny, wiemy gdzie szukać. Później dajemy szczegółowe testy żeby wyłapać te wzorce. A następnie zaczynamy pracować nad tymi wzorcami. Może się okazać, że ten wzorzec masz ‘po rodzie’, powtarzasz to co twoja matka, babka być może prababka. Taki wzorzec udrażnia się zupełnie inaczej. Może być tak, że wzorzec masz z poprzednich żyć. A może być tak, że w wieku 15 lat zostałeś wystawiony na silne działanie emocji w małej jednostce czasu i to odcisnęło na tobie swoje piętno, to wystarczyło aby zrobić wpis w podświadomości na ten temat. I ten wzorzec może cię blokować, albo cię wspierać, takie wzorce też znajdujemy. Wzorce wspierające są super, jednak przyznaje, że nie leczymy zdrowych zębów i zajmujemy się wzorcami blokującymi.

Nie wiem co dalej – praca z energią

Zdarzają się sytuacje, w których podczas terapii dochodzimy do ściany. Już się nic nie da więcej dowiedzieć, testy nie idą a dalej nie robimy postępów. Nie dochodzimy do błogostanu, szczęścia i spokoju w życiu. Wtedy otwieramy Kroniki Akaszy. Robimy to aby dowiedzieć się czy trzeba zrobić oczyszczenia energetyczne, czy może coś być w polu.To kiedy siegamy po Kroniki zależy od tego na jaki rodzaj współpracy się umówimy i od których narzędzi uczestnik sesji, uczeń, chce zacząć. 

Numeoterapeuta powinien też pracowac z energią Reiki. Jeżeli decydujemy się na współpracę z kimś: wy, jako nasi uczniowie, my, jako wasi towarzysze; to bardzo ważnym jest to aby pozwolić sobie przejść proces w pełni. Może być tak, że odkryje się pewne wzorce, odkryje się pewne trudności, stare emocje i człowiek po prostu źle się po tym czuje. Dobry numeroterapeuta powinien być w gotowośi aby wesprzeć proces swojego kompana energią Reiki. Jeżeli mamy drugi stopień Reiki to jesteśmy w stanie wysłać energię zdalnie i tym samym, człowiek, który jest w procesie, z łatwością dotrwa do następnego tygodnia, do następnego spotkania, gdzie dalej będzie pracował nad blokującymi wzorcami. 

Skąd biorą się nasze emocje?

Za każdą emocją może stać pewien wzorzec, który zapisał się w naszej podświadomości. Na przykład jeśli wielokrotnie w dzieciństwie byliśmy za coś krytykowani, niekoniecznie otwarcie: dlaczego 4 a mogła być 5. Wielu z nas ma ukrytą krytykę zapisaną w sobie, czasem u córek tata nie akceptował ciała, mówił ‘jesteś za gruba’, ‘zrób coś ze sobą’. Dorosłe kobiety wtedy mają problemy z akceptacją siebie, nawet niekoniecznie z wagą, a z akceptacją swojego wyglądu jako takiego, bo mają taki wzorzec w podświadomości.

Nad wzorcami warto pracować. Jeżeli są to wzorce rodowe to pracujemy w temacie rodowym. Jeżeli są to wzorce z poprzednich żyć to pracujemy w Kronikach Akaszy z poprzednimi życiami. Może się też zdarzyć, że będzie trzeba popracować metodą radykalnego wybaczania, albo w ogóle wybaczania. Niektóre tematy dzwonią do nas jak niechciany gość  przeszłości i np. w nocy na się przypominają. Od tego jest numeroterapeuta żeby w tym nam pomóc, żeby spać spokojnie, żeby zamknąć przeszłość. 

Odpowiednie narzędzia w terapii holistycznej

Narzędzia numeroterapeuty to oprócz masy pytań, które każdy numeroterapeuta zada swojemu podopiecznemu, to są również wizualizacje, medytacje, ćwiczenia. Dobry numeroterapeuta spawdzi w Kronikach Akaszy co dla takiej osoby można zrobić, jakie ćwiczenie będzie dla niej wskazane. 

Celem numeroterapii jest to aby jak najszybciej i jak najskuteczniej pracować z blokującymi wzorcami w podświadomości. Możecie przejść różne terapie, możecie pracować od każdej strony z energią, z kolorami, z czakrami, z innymi dostępnymi metodami, możecie też pójść na psychoterapię, ale w pewnym momencie istnieje ryzyko, że dojdziecie do ściany i powiecie: “Ok już wiem, że tak nie powinienem myśleć, że tak nie powinienem się czuć, ale dalej to czuje!”. I wtedy właśnie z pomocą przychodzi numeroterapia, która holistycznie podchodzi do całego zagadnienia. W swoim gabinecie BARDZO CZĘSTO goszczę psychiatrów, psychoterapeutów albo osoby, które już przeszły niejedną terapię, mniej lub bardziej standardową, osoby w depresji pod stałą opieką psychologa czy terapeuty. Natomiast numeroterapia, bazująca na numerologii, daje im coś więcej – daje im całkowity obraz ich jako człowieka. I dlatego numeroterapeuta, ktorego podstawową wiedzą jest numerologia, wie gdzie i jak zapytać, wie gdzie i jak dotrzeć, żeby znaleźć blokady, których wcześniej nie odkryto za pomocą “standardowych” metod.

× Jak możemy pomóc ?