Jak sobie radzić z problemami finansowymi i co o tym mówi numeroterapia? 

Właśnie zakończył się kurs przyciągania pieniędzy w Szkole Numerologii. Pierwsza edycja odbywała się w styczniu 2023, zebrała się grupa 20-osobowa. Okazało się, co mnie w ogóle nie zaskoczyło, że większość osób ma podobne problemy finansowe, np: chciałoby lżej zarabiać, a siedzi w tym miejscu gdzie się trudno zarabia; chciałoby w coś zainwestować, ale się boi; chciałoby otworzyć swój interes, ale się boi bo już raz nie wyszło itd.

Co Cię blokuje żeby mieć więcej pieniędzy?

Tym, co utrudnia nam działanie, właściwie we wszystkim, to nasz lęk; nasz wstyd; nasze poczucie, że nie jesteśmy dość dobrzy i nie damy rady. Wszystko i tak sprowadza się do tego, że jeżeli ktoś naprawdę chce lekko przyciągać pieniądze, to musi odrobić pracę domową i znaleźć te kody w podświadomości, które mu to utrudniają. I dokładnie to robimy na sesjach numeroterapeutycznych.

terapia

Dlaczego ciągle mam problem z pieniędzmi?

Bardzo dużo ludzi zgłasza się nie tyle z problemami finansowymi, tylko z brakiem satysfakcji finansowej. To oznacza, że jesteś na takim etapie życia, że czujesz, że pieniądze są problemem. To nie musi oznaczać, że ich nie masz albo że masz kredyt, którego nie możesz spłacić, chociaż też tak może być. Bardziej to oznacza poczucie, że masz ciężko, a wiesz, że mógłbyś mieć lżej. Na kursie zajęliśmy się kilkoma aspektami, ale cały czas prowadziliśmy w tą stronę zajęcia, żeby uczestnicy odkrywali, często sami przed sobą, swoje blokady, swoje lęki, swoje kody. Energia grupy zadziałała i mogliśmy wspólnie znajdować jakieś pomysły. Jak ktoś chciał inwestować, a ktoś inny znał się na inwestowaniu to mieli okazję się spotkać. Mieli okazję współpracować, co było bardzo fajnym doświadczeniem. Z tego kursu powstało kilka bardzo fajnych pomysłów, które uczestnicy mają teraz realizować. 

Co można zrobić samemu?

Najważniejsze dla ciebie jest to, żebyś sam przed sobą zrozumiał, co ty tak naprawdę o tych pieniądzach myślisz. I druga zasada, która mówi o tym, że jeśli jesteś w jakimś punkcie w życiu i wykonujesz biznes, który jest po prostu w trudnej branży, to zastanów się czy się nie przebranżowić. Przebranżowienie się może być dla niektórych naprawdę fajnym rozwiązaniem. Jeżeli chcesz etat, to otwórz się na to, że teraz pracodawcy są coraz bardziej otwarci na pracę zdalną czy w różnych, w mniej standardowych godzinach. Wspominam to mając w pamięci jedną uczestniczkę kursu, która przyszła z małym dzieckiem i mówiła, że chciałaby zmienić pracę, ale boi się, bo co z dzieckiem itd. 

Prawdziwe przyczyny tego, że nie zarabiasz tyle, ile byś chciał

Natomiast te wszystkie rzeczy są czynnikami zewnętrznymi. Lubię podawać przykład góry lodowej, która dryfuje po morzu i widzimy nad powierzchnią tylko ¼, a ¾ są pod wodą. W numeroterapii zajmujemy się tym, co jest pod wodą. To jest istotniejsze.

Właśnie dlatego zachęcam cię do zrobienia różnego rodzaju testów: jak ja się czuje w sklepie, czy ja sobie pozwalam na drobne przyjemności. Na zajęciach wyszło, że uczestnicy mają problem z przyjmowaniem prezentów. Oni dają bardzo chętnie, ale problemem jest przyjęcie. Ważne jest żebyście sobie uświadamiali, jak wy w tej sytuacji się odnajdujecie. Czy jesteście otwarci na to żeby przyjmować coś od wszechświata, żeby dostać więcej? Na moim kanale YouTube Szkoła Numerologii są medytacje. Jedna z nich, taka z dłonią (to są meridiany) pozwala sprawdzić czy nie macie blokad rodowych. Można popracować z energią rodu, też kiedyś to robiłam. Jednak najprawdopodobniej dojdziecie do waszych kodów w podświadomości. Bardzo często jest tak, że nie lubimy pieniędzy. Chcemy je mieć, ale ich nie lubimy. Albo jesteśmy bardzo mocno zaprogramowani, że bez pracy nie ma kołaczy i nie da rady żeby zarabiać lekko. Jak ktoś ogranicza sobie pracę, to pieniądze nie przychodzą z innych źródeł, a mogłyby. 

Przygotowując się do tego wpisu, robiłam medytację i pytałam, co będzie ważne żeby Wam przekazać. Usłyszałam, że ważne będzie: “pozwól, aby pieniądze przypłynęły do ciebie z różnych źródeł”. Co to oznacza? Dla każdego coś innego. Chciałabym jednak w każdym z was zasiać ziarno możliwości. Nadziei na to, że może być lżej i możesz być bardziej usatysfakcjonowany finansowo. Czego oczywiście z całego serca życzę.

× Jak możemy pomóc ?