Jak pracować z Ego mając karmę 19 i jak przyznać się przed sobą? Numeroterapia w pracy z karmą.

Władza – brzmi kusząco prawda?! 

Racja – któż z nas nie chciałby jej mieć? 

Manipulacja – nikt z nas nie chce się przyznać, że kiedyś ją stosował…

Karma władzy, czyli słynne 19

Te trzy elementy (władza, racja, manipulacja) składają się na jedne z głównych cech Karmy 19, do której jak mówią  Numerolodzy i Numeroterapeuci, niełatwo się przyznać osobie, która ją nosi. Osobiście mogę to potwierdzić, gdyż sama jestem “szczęśliwym” posiadaczem karmy 19 i dopiero dzięki Numerologii i  Numeroterapii zrozumiałam jak z nią pracować, i jak przede wszystkim przyznać się przed sobą i zaakceptować ten stan rzeczy. 

szef władza manipulacja

Karma władzy z poprzedniego życia

Analizując portret numerologiczny, można natknąć się na liczbę 19, która może występować w dacie urodzenia, bądź w energii imion i nazwisk. Daje nam ona informację, że dana osoba w poprzednim życiu wykorzystywała władzę i manipulację, by osiągać swoje cele. Stosowała się do tyranii i wykorzystywała osoby słabsze. Dziś spotyka ją wiele konsekwencji zaprzeszłych poczynań. W teraźniejszym życiu osoba doskonale zna metody manipulacji i często zdarza jej się stanąć w obliczu decyzji czy wykorzystać posiadaną władzę do osiągnięcia swoich założeń. Jest to bardzo zgubna droga, gdyż każde nadużycie i wygrana Ego przynosi później spotęgowane skutki. W danej chwili wydawać by się mogło, że postawiliśmy na swoim, lecz w konsekwencji osoba ta odczuje w późniejszym czasie odwet karmy w swoją stronę, pomnożony o wielokroć. Jedyną osobą, która może zatrzymać to koło karmy jest właśnie osoba, która ją nosi. Może to zrobić poprzez zaprzestanie nadużywania tej energii. 

Brzmi prosto, prawda? Dziś też tak myślę, lecz spoglądając wstecz, widzę obraz zagubionej dziewczyny, która od dziecka próbowała udowodnić wszystkim swoją wyższość i nieugiętość, często stosując się do metod manipulacji, by zjednać ku sobie otoczenie. Dziś, wiedząc o posiadaniu karmy 19, wiele rzeczy może zrobiłabym inaczej… a może nie?! 😉 

Tego nie wiem. Wiem natomiast, że decyzja o świadomym zaprzestaniu wykorzystywania tej  energii była kluczowa w moim rozwoju i wniosła wiele spokoju i zrozumienia dla sytuacji, które  miały miejsce w przeszłości. 

majestat władzy, szef rządzi

Praca z podświadomością w terapii

Dzięki pracy z podświadomością w Numeroterapii przeszłam wiele procesów wewnętrznych i doszłam do tego, że za większość trudnych sytuacji, które mnie spotkały byłam sama odpowiedzialna, że wszystko działo się dla mnie, abym zrozumiała, że jestem jedyną osobą odpowiedzialną za swoje życie, a ludzie są jak drogowskazy i lustra, które odbijają moje wcześniejsze decyzje i uczynki. 

Jeżeli czujesz, że w jakiś sposób ten temat z tobą rezonuje, bądź już dziś wiesz, że posiadasz karmę 19, to odpowiedz na kilka pytań przed samym sobą i poczuj, czy w którymś z nich czujesz się niewygodnie. A może poczujesz coś w ciele… 

Karma 19 – ważne pytania

1. Czy zdarza Ci się opowiadać zdarzenia z życia budując przy tym korzystniejszy wizerunek siebie w danej sytuacji? 

2. Czy umiesz powiedzieć „przepraszam”, gdy wiesz, że zachowałeś się niewłaściwie?

3. Co myślisz o osobach, które żebrzą na ulicy? 

4. Czy czujesz się od kogoś lepszy? 

5. Co według Ciebie znaczy słowo „władza”? 

6. Co myślisz o politykach? 

7. Czy umiesz przyznać się do błędu? 

8. Kto według ciebie zasługuje na szacunek? Kogo szanujesz? 

9. Co znaczy dla Ciebie autorytet?

przyszłość w dobrych kolorach, zmiany na lepsze

Jak działa energia karmy?

Te pytania mają na celu uświadomienie, że to jak patrzymy na świat i ludzi, wraca do nas po stokroć. Jeżeli myślę, że jestem lepsza np. od bezdomnego, to przyjdzie inna osoba, która pokaże mi sytuację, w której to ja poczuję się wobec niej gorsza i słabsza. Tak działa energia karmy. Co dajesz, to wraca. Twoje myśli, kreują twoją rzeczywistość a Ty odpowiadasz za to co myślisz. 

W książce „ Cztery umowy” Miguela Ruiz, pierwsza umowa, która brzmi „SZANUJ SWOJE SŁOWO” przekazuje nam, abyśmy zawsze używali słów z szacunkiem dla innych i dla siebie. Byśmy wyrażali swoje słowa i intencje do innych tak jak sami chcielibyśmy je usłyszeć. Aby  pojawiło się słowo, musi zaistnieć myśl w naszej głowie. To Ty zdecydujesz jaką myśl dzisiaj stworzysz. 

Już dziś zacznij od kilku prostych afirmacji i powtarzaj je 3 razy dziennie z intencją wypływającą z  pola serca a otworzysz się na poczucie jedności z ludźmi i otaczającym światem.

 Dzięki temu przepracujesz karmę 19. 

Afirmacje dla ciebie:

Pozwalam sobie zrozumieć prawo karmy 
Uwalniam się od potrzeby oceniania 
Uwalniam się od potrzeby kontroli 
Uwalniam się od potrzeby posiadania racji 
Wszyscy jesteśmy równi 
Mam prawo tu być

Z miłością, 

Ewelina A. Malek, numeroterapeutka 

× Jak możemy pomóc ?