Jak osiągnąć spełnienie finansowe? Terapia biznesowa

Numeroterapia w biznesie, czyli dlaczego nie masz tyle pieniędzy ile chciałbyś mieć i co oznacza tak naprawdę bycie spełnionym finansowo? Numeroterapia jako metoda holistyczna, której jestem autorką, pomaga znaleźć przyczynę niespełnienia finansowego. Dziś opowiem o tym, dlaczego tak może być i jak sobie radzić w szeroko pojętym biznesie.

Własny biznes – problemy ludzi na własnej działalności

Oczywiście, gdy mówimy o ‘biznesie’ to nie zawsze dotyczy spółki Jana Kulczyka, chociaż życzę wszystkim, aby tak było. Jednak bardziej chodzi o to, że coraz więcej ludzi, przez to co się dzieje u nas w kraju, decyduje się na otwieranie swojej działalności gospodarczej. Jak to podatkowo ugryziecie to już jest inna kwestia, nie jestem w tym zakresie ekspertem. Niemniej jednak trafiają do mnie osoby, które chcą otworzyć swój biznes, ale nie wiedzą co to miałoby być. Albo przychodzą do mnie osoby, które już otworzyły swoją firmę, robią to, co zawsze chciały robić, ale nie mają tylu klientów. Albo przychodzą osoby, które pracują na etacie, ale chciałyby to zmienić. I co my możemy z tym zrobić?

Terapia dotycząca problemów biznesowych – karma pracy, pieniędzy i władzy

Po pierwsze trzeba sprawdzić, z poziomu numeroterapii, czy w twoim portrecie numerologicznym nie ma takich informacji jak:

  • liczba magiczna 13, czyli karma pracy i pieniędzy,
  • liczba magiczna 19, czyli karma władzy i manipulacji, która również może utrudniać prowadzenie firmy czy zdobycie awansu,
  • liczba magiczna 26 i 27, to są jedyne liczby karmiczne z długiem zaciągniętym wobec siebie.

Poza tym z wyznaczników karmicznych korzystamy z takiej metody żeby sprawdzić czy w portrecie nie masz wzmianki, że kiedyś odebrano ci majątek. Może być sytuacja w twojej podświadomości, że masz lęk przed zarabianiem pieniędzy i nie widzisz w tym sensu bo masz poczucie podprogowe, że ile byś nie zarobił to ci zabiorą. 

To są takie ważniejsze tematy, które warto sobie uświadomić i sprawdzić czy u ciebie to występuje. Mówimy tutaj o obciążeniach pola energetycznego. 

Wzorce w podświadomości blokujące rozwój biznesowy

Drugi temat, który trzeba sprawdzić, to temat wzorców w podświadomości. W mojej książce “Numeroterapia, czyli edukacja duchowa”, zamieściłam kilka rozdziałów na temat pieniędzy, na temat przekonań dotyczących pieniędzy. Dodatkowo jest tam test, którego rozwiązanie pomoże znaleźć wzorce w podświadomości, które działają niekorzystnie i blokują wszelkie przyciąganie dobrobytu i dobrostanu.

Pierwsza podstawowa sprawa: Jak zaczynasz pracować nad sobą to się nie wstydź. Nie wstydź się sam przed sobą. Jeśli uważasz, że na dzień dzisiejszy jesteś w finansowej czarnej dziurze to tak masz. Każdy z nas w takim miejscu był. Też musiałam spektakularnie zbankrutować żeby się odbić. Naprawdę doprowadziłam się do takiego stanu, że prawie nie miałam co jeść. I wtedy, będąc w tak trudnym położeniu, zrozumiałam jakie ja mam blokady w podświadomości i jak źle myślę o pieniądzach. 

Energia pieniądza – nie wstydź się kochać kasę! Przyciąganie pieniędzy

Już dzisiaj zachęcam cię do poszukania w mediach społecznościowych, YouTube czy w Google ludzi, którzy mówią o tym, jak bardzo kochają pieniądze, jak bardzo te pieniądze są dla nich ważne, atrakcyjne i jak bardzo lubią je mieć. I zacznij słuchać osób, które naprawdę lubią pieniądze. Osób, które mają dobrą relację z pieniędzmi. To ci pomoże w tym żeby przyjaźnić się z tą energią.

Jaki biznes warto otworzyć?

Jeśli jesteś na etapie szukania biznesu jaki mógłbyś prowadzić, to zachęcam cię do zrobienia portretu numerologicznego. W liczbach wyznaczających twój potencjał widzimy, co może być dla ciebie zajęciem dającym spełnienie i radość. Jeżeli natomiast już wiesz, co chcesz robić, ale nie płyną z tego takie pieniądze jakbyś chciał, to zachęcam cię do sprawdzenia programów podświadomości.

Problemy finansowe i biznesowe – gdzie szukać przyczyny?

Skoro dzisiaj definiujesz się jako człowieka, dla którego jest ten materiał, czyli człowieka, który mógłby poprawić swoją relację z pieniędzmi, to oznacza, że te wzorce w podświadomości mogą cię blokować.

I kolejną rzeczą, która możesz zrobić to pomyśleć jak żyło się w twoim rodzie. Jak mówiono o pieniądzach w rodzie. Co o pieniądzach mówiły osoby, które miały wpływ na ciebie przez pierwsze 7 do 12 lat życia. Jak później ci to zweryfikował świat. Co w twoim dorosłym życiu miało wpływ na to jak ty dzisiaj o pieniądzach myślisz.

Czy numeroterapia sprawdzi się w problemach biznesowych?

Biznesowe kwestie czy problemy, to jeden z tematów, którymi zajmuje się numeroterapia. Każdy z nas jest inny. Każdy z nas potrzebuje indywidualnej pracy ze sobą i w tym właśnie pomagają liczne ćwiczenia, liczne testy, po to, żeby obiektywnie stwierdzić co ci jest i jak to w tobie uzdrowić. Można to sprawdzić podczas spotkania z certyfikowanym numeroterapeutą.

× Jak możemy pomóc ?