Jak odzyskać wiarę w siebie i swoje życie?

Moja przygoda z numerologią i numeroterapią rozpoczęła się od poszukiwań odpowiedzi na pytania odnośnie wydarzeń, które miały miejsce w moim życiu.

Niektóre były tragiczne, inne po prostu ciężkie. Próbowałam różnych rzeczy, które pomogą mi wyjść z tych trudnych energii, jednak zamiast poprawy sytuacja moja pogorszyła się, wpadłam w bezsenność i nie pomagały mi żadne środki nasenne.

Kiedy odnalazłam Szkołę Numerologii rozpoczął się mój proces zdrowienia. Po pierwsze zrozumiałam, dlaczego pewne sytuacje w moim życiu musiały się wydarzyć. Następnie zaczęłam pracę ze swoimi przekonaniami, z wewnętrznym dzieckiem i poczuciem własnej wartości.

Do tego celu używałam narzędzi takich jak kroniki Akaszy, testy przekonań, afirmacje, medytacje, a także zabiegi Reiki. Pomogło mi to dojść do punktu, w którym jestem teraz – pozbyłam się chronicznego stresu i poprawiła się jakość mojego snu.

Dodatkowo rozpoczęłam przedsięwzięcia, które do tej pory wydawały się dla mnie nieosiągalne. Uwierzyłam w siebie. Wiem, że nie doszłabym do tego miejsca sama, gdyby nie numeroterapia.

Niniejszym przekazuję ogromną wdzięczność Oldze N Stępińskiej za bycie cudownym terapeutą i nauczycielem, a także wdzięczność wszystkim cudownym istotom, które razem ze mną przechodziły numeroterapię. Jesteście dla mnie źródłem inspiracji do pracy nad sobą i do kreatywnego myślenia.

Bogumilla Tarasiuk

× Jak możemy pomóc ?