Jak Numeroterapia otwiera czakrę gardła?

Numeroterapia to droga do poznania siebie. To proces, w którym otwieramy się na naszą prawdę i w końcu możemy ją wyrażać. Ale jak to się ma do czakry gardła?

Czakry, z sanskrytu oznaczające „koło”, są to wirujące centra energetyczne w naszym ciele. Wszystko we Wszechświecie składa się z energii. I te wirujące koła odpowiadają za przyjmowanie, przetwarzanie i przekazywanie energii życiowej.

Czakra gardła – nasze główne centrum energetyczne

Jest ona umiejscowiona jak sama nazwa wskazuje, na wysokości naszego gardła i odpowiada za komunikację, kreatywność i wyrażanie siebie. 

czakry w ciele człowieka

To, co może blokować tę czakrę, to niewypowiedziane słowa, które „dusimy w sobie” (duszenie? przypadek? nie sądzę), gdy boimy się oceny, kary, czy z innych powodów. Wszystko to blokuje przepływ energii i może powodować różne schorzenia, jak np. problemy z zębami, z gardłem, przeziębienia, sztywność karku, problemy z tarczycą, ze słuchem.

Ile razy chciałeś/-aś coś powiedzieć, ale się wzbraniałeś/-aś, nie mogłeś/-aś,  bo bałeś/-aś się konsekwencji, tego co ludzie pomyślą albo powiedzą? I tak z dnia na dzień to, co niewypowiedziane, blokuje Cię w obszarze gardła, czasem czujesz jakbyś miał/-a jakąś “gulę” w tym miejscu, której nie możesz się pozbyć. 

Jak Numeroterapia może Ci w tym temacie pomóc?

Podczas sesji numerologicznej… uwaga … przygotuj się… to będzie mocne … mówisz!!!

Tak, to właśnie tu możesz się wypowiedzieć, bo nikt Cię nie oceni. To tu Twoja prawda i skrywane emocje mogą mieć ujście poprzez słowa. A to jest uwalniające. To powoduje, że pozwalasz energii płynąć, rozluźniasz ten obszar. Dotykamy różnych tematów i w każdym z nich masz prawo w pełni się wyrazić. Czy to jest proste? Oj na pewno nie… Możliwe? Jasne!

Zmiana krok po kroku

Tak jak proces w Numeroterapii postępuje, tak Ty powoli odkrywasz się warstwa po warstwie. Płaczesz, śmiejesz się, złościsz. Wszystkie emocje są cenną informacją dla Ciebie i są jak najbardziej ok. I jak już ściągniesz te wierzchnie warstwy, zostaje tylko prawda. Twoja dusza dochodzi do głosu i zaczynasz mieć głębsze połączenie ze sobą, swoim sercem, swoją intuicją. A mając to, w końcu stajesz się dla siebie ważny/-a i już wiesz, że masz prawo wypowiedzieć swoje zdanie, kiedy tylko chcesz i zachować coś dla siebie, z pełną akceptacją tego faktu, kiedy nie chcesz się czymś dzielić. 

Zaczynasz czuć wśród jakich osób nie chcesz już przebywać, przy których spada Twoja energia i przyciągasz do siebie ludzi i sytuacje, które dają Ci wsparcie i Cię wzmacniają. 

Bo w tym momencie już wibrujesz inną energią. A podobne przyciąga podobne. Rzeczy wydarzają się lekko, bez wkładania we wszystko wysiłku. Wystarczy, że puścisz intencję i w odpowiednim czasie przyjdzie to, czego chcesz. 

Wyrażaj swoją prawdę

Wszystko to brzmi pięknie, ładnie. Czy ogarniają Cię wątpliwości? Jeśli masz jeszcze kwestie do przerobienia, to pewnie tak. Bo kto już tego doświadczył, już nie ma wątpliwości. Jest twórcą swojego życia. 

wyrażaj swoją prawdę

Ja przekonałam się na sobie, że to działa. Numerologiczna 4-ka, 8-ka z dnia. Typowy „ziemniak”. Uziemiona na “maksa” i wierząca tylko w to, co widzialne. Oczywiście nie jako dziecko, wtedy wyrażała się moja prawda. Ale różne doświadczenia życiowe, trauma z dzieciństwa, ojciec alkoholik, stawiają Cię w innej roli. Musisz się dostosować do sytuacji tak, jak tylko potrafisz, jako dziecko. Każdy stworzy swoją obronę przed tym, co się dzieje. Ja „wybrałam” bycie obowiązkową, twardo stąpającą po ziemi, dążącą do celu, zmotywowaną postawę, aby uczynić swoje życie takim, jakiego pragnę i nie taplać się w błocie. Kilkanaście lat w rozwoju osobistym dały mi dużą zmianę, ale dopiero rozwój duchowy podkręcił to wszystko jak tryb “turbo” w samochodzie. 

I właśnie jak weszłam na ścieżkę rozwoju duchowego, zaczęła się “magia”. Zaczęły pojawiać się możliwości, sytuacje, przyciąganie, niesamowite zbiegi okoliczności. I tak trafiłam na Numeroterapię. Proces trwał. Na początku ścisk w gardle, ból brzucha podczas wypowiadania się, a później wszystko zaczęło się rozpuszczać. Było coraz łatwiej. 

Czy Numeroterapia pomaga otworzyć czakrę gardła? Tak. Czy Tobie pomoże? Musisz sam/-a się przekonać. Ślę dobrą energię, dla Ciebie, który/-a to czytasz i życzę Ci powodzenia na Twojej drodze do poznania siebie i wyrażania swojej prawdy. 

Możesz żyć tak jak tego pragniesz. Decyzja należy do Ciebie 🙂

AUTORKA: Monika N Tokarska Kuniszewska, numeroterapeutka

terapia
× Jak możemy pomóc ?