Czy numeroterapia jest dla każdego?

Czy numeroterapia jest dla każdego? I czym jest numeroterapia? Temat terapii w ogóle jako takiej jest dość szeroki, ja natomiast zajmuję się numeroterapią i właśnie o niej będzie dzisiejszy wpis. Zapraszam na materiał.

Dzisiaj przedstawię temat numeroterapii, samoświadomości i tego czym my się tak naprawdę zajmujemy. Może zacznijmy od początku.

Jak samoświadomość pomaga w codziennym życiu?

Przykładowo: ktoś przychodzi na portret numerologiczny i w tym portrecie pokazują się różne rzeczy i człowiek coraz bardziej poznaje siebie, jest samoświadomy. To zaczyna mu bardzo pomagać w życiu.

Numerologia jest idealna w pewnym momencie życia, gdy zaczynamy pracę nad sobą. Zaczynamy się samorealizować, pobudzamy rozwój wewnętrznej energii, przede wszystkim energii informacji. Sprawdzamy co w nas jest i dlaczego.

Wydarza się wtedy przepiękna rzecz: poznajemy coraz bardziej siebie i jeśli np. wydaje ci się, że jesteś poblokowany energetycznie, to można odblokować Czakry przy pomocy energii Reiki, czy przy pomocy odczytu z Kronik Akaszy. To są metody, którymi pracuję zarówno ja, jak i moje numeroterapeutki. 

Liczby kształtujące ludzkie życie – dlaczego warto o nich wiedzieć?

Numeroterapeuta to osoba, która doskonale zna numerologię i umie poprowadzić terapię w oparciu o numerologię. To jest nierozerwalnie ze sobą połączone ponieważ np. w portrecie numerologicznym widzimy co jest, a w numeroterapii mówimy co z tym zrobić, jak z tym żyć. Do oczyszczania Czakr, do oczyszczania pola energetycznego (niektórzy też do oczyszczania aury) używamy Kronik Akaszy, używamy Reiki.

Dochodzimy do tego, że mamy liczby, które kształtują ludzkie życie. Warto wiedzieć jakie w danym miejscu w portrecie mają wpływ na ciebie. Tego się dowiesz korzystając z numerologii.

Wiara w moc numeroterapii – czy jest dla każdego?

To też nie chodzi o to żeby mieć ślepą wiarę w moc numerologii i numeroterapii, bardziej chodzi o to, żeby to sprawdzać. Gdy wychodzi ci coś z portretu i chcesz z tym pracować, to co może ci zaproponować numeroterapia, to jest praca z wzorcami na podświadomości. To jest dokładnie praca z twoją podświadomością, my się w tym specjalizujemy.

Oczywiście zahaczamy o pracę z rodem, zahaczamy o Kroniki Akaszy i pole energetyczne itd. wokół tego krążymy, ale sedno sprawy jest zawsze takie, że dochodzimy do wzorca. 

poczucie własnej wartości

Jednym z najskuteczniejszych narzędzi, które zawsze polecam, jest medytacja. To są podstawy działania świadomości, podświadomości. Zależnie od medytacji możesz się połączyć z energią wszechświata, zobaczyć jakie energie masz dookoła.

Kolejną ważną rzeczą, którą bierzemy pod uwagę w numeroterapii jest skala Hawkinsa. Uważam, że to jest genialne, że zdarzył się człowiek na ziemi: Hawkins, który zapisał emocje w liczbach. I dzięki temu wiemy dlaczego czasem jest nam źle, jakie mamy emocje. W numeroterapii korzystamy z emocji, ale i tak dochodzimy do wzorca.

Jak wygląda praca na terapii połączonej z numerologią?

Weźmy sobie prosty przykład: przychodzi na portret Janina Kowalska. W nazwisku Kowalska jest karma 13 i ona mówi, że z pieniędzmi idzie jej słabo. Potwierdzamy to, bo w nazwisku jest karma, która blokuje energię pieniądza. W tym momencie w numeroterapii z jednej strony energetycznie oczyszczamy tą karmę, a z drugiej robimy medytacje.

Mamy cudowną medytację na spotkanie się na obłoczku, która fantastycznie uwalnia karmę. 

Natomiast pracujemy nie tylko z energią. Włączamy też pracę w podświadomością, by znaleźć lęki związane z pieniędzmi. Jednym z takich lęków może być lęk przed kradzieżą, ona się boi, że ją okradną, boi się zainwestować pieniądze, mimo, że ma trochę oszczędności, bo boi się kradzieży. Może być też tak, że boi się zmienić pracę, bo tu gdzie jest, jest kiepsko, ale bezpiecznie, a ona boi się iść do innej pracy z bliżej nieokreślonych powodów.

I pytamy w numeroterapii “czemu tak masz?” i ktoś odpowiada: “jestem nie dość dobry, nie dość wykształcony”. I okazuje się, że głównym problemem jest wewnętrzny krytyk. Wtedy wykształcony numeroterapeuta przepnie cię na pracę w obszarze wewnętrznego krytyka. 

jak uzdrowić karmę

Uważam, że bardzo ważne jest to, aby uświadomić sobie co ci jest i znaleźć najlepsze dla ciebie narzędzia do pracy. Ogromnie mi to w życiu pomogło i dużemu gronu osób, z którymi pracowałam. Tym narzędziem może być dobrze dobrana numeroterapeutka.

Jak odnaleźć dobrego numeroterapeutę?

Najlepiej codziennie wysyłać afirmację: “przyciągam najlepsze dla mnie narzędzia i osoby do pracy nad sobą”. Każdemu polecam tą afirmację, otwórz się na to co ci wszechświat pokaże. 

Jeśli jesteś zainteresowany numerologią i portretem numerologicznym wejdź na moją stronę, sprawdź kto robi portrety i może z kimś zawibrujesz. Jeśli chcesz, żeby ktoś wyciągnął wnioski z twojego portretu i przeprowadził ci numeroterapię wejdź na stronę INSTYTUTU NUMEROTERAPII i tam mamy świetne numeroterapeutki. Zobacz, z którą zarezonujesz, zobacz z którą chcesz się umówić na terapię.

Sprawdź, wejdź w tą sytuację i ją sprawdź. Popracujemy z energią, zrobimy ci terapię liczbami, pokażemy ci znaczenie twoich liczb.

Co zyskasz uczestnicząc w numeroterapii? Jaką drogą iść?

Bardzo często ludzie pytają jaką drogą powinni iść. Odpowiedź jest bardzo prosta: swoją. 

Numerologia może wskazać, może podpowiedzieć,  numeroterapia pomoże usunąć blokady, żebyś tą twoją wybraną drogą mógł iść. I to właśnie zyskasz uczestnicząc w numeroterapii. 

W numerologii dowiesz się ogólnie, że np. masz karmę związku czy rodziny. W numeroterapii dowiesz się jak z tym konkretnie pracować.

Stosując matematyczną pracę z podświadomością, ale również pracę z energią, czyli “magię”, którą ja tak bardzo lubię. Praca z energią Reiki, z Kronikami Akaszy znacząco przyspiesza cały proces twojego poznawania ciebie i uwalniania ciebie od blokad w twojej głowie.

Zapraszam cię do poznania skali Hawkinsa, do poznania książki “Technika uwalniania” Hawkinsa. Zachęcam do przeczytania wszystkiego co znajdziesz związanego z Hawkinsem, zupełnie inaczej opisuje on emocje. Jeśli czujesz, że lubisz takie konkretne rozwiązania to zapraszam do Hawkinsa.

Natomiast jeśli lubisz również rozwiązania takie jak wizualizacje i uwalnianie przez medytacje to zapraszam, aby te dwie metody ze sobą połączyć. 

numeroterapia terapeuta
× Jak możemy pomóc ?