Anna A Sztark-Czerniec

Ukończyłam Szkołę Numerologii i Numeroterapii, dzięki którym przeszłam niesamowitą transformację. Zmiany, których doświadczyłam, odmieniły moje życie i wewnętrznie mnie wzbogaciły. Przeszłam przez cenną naukę, dzięki której moje życie stało się bardziej świadome. 

Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą się rozwijać i dotrzeć do własnego wnętrza, poznać przyczyny niepowodzeń, lęku, blokad. Uzdrowić trudne relacje z partnerem, przyciągnąć marzenia, zrozumieć siebie.

Prowadzę konsultacje osobiście i online.

Więcej o mnie...

Jestem osobą, która lubi dzielić się wiedzą. Przepracowałam już wiele i na własnym przykładzie wiem, że jeśli czegoś się pragnie, można to przyciągnąć. Szukałam odpowiedzi i je znalazłam.

Cały czas pracuję nad sobą, dzięki temu realizuje swoje cele. Otwieram się na zmiany jakie zachodzą, odnajduje rozwiazania, poprawiam jakość życia. Doceniam i jestem wdzięczna każdego dnia.

Numeroterapia, to praca na wyższym poziomie świadomości, praca z energią, zbiór metod które zmieniają przekonania, uzdrawiają duszę, dają odpowiedzi na świadome i szczęśliwe życie.

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania online i stacjonarnie w zakresie:

Zdecydowałam się zostać numeroterapeutką, ponieważ czułam, że chce czegoś więcej, pragnęłam zgłębiać wiedzę dzięki której moje życie stało się przyjemniejsze.

× Jak możemy pomóc ?