Marlena Sobczak

Podczas sesji numeroterapeutycznych wspólnie z klientem odkrywamy głęboko ukryte źródła trudności, a następnie pracujemy nad ich uzdrowieniem i przeobrażeniem.

Wykorzystując techniki terapeutyczne oparte na numerologii, pomagam moim klientom odblokować swoje potencjały, uwolnić się od toksycznych wzorców myślenia i przekonań oraz odzyskać wewnętrzną równowagę i spokój.

Prowadzę konsultacje osobiście oraz online.

Więcej o mnie...

Numeroterapia, bazująca na głębokim zrozumieniu numerologicznych wpływów na życie jednostki, umożliwia mi śledzenie subtelnych przyczyn problemów emocjonalnych i mentalnych. Poprzez badanie numerologicznych aspektów życia klienta, takich jak daty urodzenia, imiona czy liczby życiowe, jestem w stanie odkryć ukryte wzorce, które mogą prowadzić do stłumionych emocji, negatywnych przekonań i ograniczających przekonań.

Pomagam osobom w stanach depresyjnych i lękowych, aby odnaleźli źródło swoich problemów i mogli uzdrowić się, odzyskując energię, motywację i sens życia. Moja praktyka opiera się na wykorzystaniu numeroterapii jako potężnego narzędzia, które umożliwia szybkie namierzenie i przełamanie blokad emocjonalno-myślowych, a w rezultacie pozwala na stworzenie siebie od nowa.

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania online w zakresie:

Znajdę źródło Twojego problemu

× Jak możemy pomóc ?