Mag Pastorsky

Socjolog, instruktorka tańca brzucha, trener biznesu, menadżer, skoczek spadochronowy, muzyk, wykładowca, żona. Bo życie jest długie i wielowymiarowe.

Od kilkudziesięciu lat zwiedzam wymiary tego świata, krocząc przez górskie ścieżki, ludzkie energie, meandry wiedzy i dźwięki muzyki.

Prowadzę konsultacje online.

Więcej o mnie...

Numeroterapia przyciągnęła mnie ze względu na numerologię, która w terapii i coachingu działa tak, jakby zapalić światło przed wejściem do pokoju: co prawda nie wiemy jeszcze co jest w szufladach, ale wiemy gdzie stoi komoda – a to ogromne ułatwienie. Polecam tę metodę osobom, które czują, że chciałyby przekierować swoje życie na inne ścieżki. Niezależnie od tego, czy pragniesz tej zmiany jak powietrza, czy coś Cię jeszcze powstrzymuje, albo w ogóle nie wiesz, która ścieżka jest Twoja, a Ty zastanawiasz się, kim tak naprawdę jesteś… Cytując klasyka „odpowiedź istnieje i znajdzie cię jeśli tego chcesz”.

Kilkanaście lat w korporacyjnym Learning & Development dało mi cenne doświadczenie, ale dziś wiem, że w pracy rozwojowej z człowiekiem można pójść głębiej, dalej, szybciej, bardziej precyzyjnie. Dotknąć tego, o czym nawet nie wiedzieliśmy, że istnieje. Uzdrowić to, co było zapomniane a drażniło jak gwóźdź w bucie. Wygładzić fałd dywanu, o który potykaliśmy się od lat, by z lekkością pójść dalej.

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania online i stacjonarnie w zakresie:

Cytując klasyka "odpowiedź istnieje i znajdzie cię jeśli tego chcesz".

× Jak możemy pomóc ?