Beata Z Wawrzyniak

Beata jest certyfikowaną absolwentką Szkoły Numerologii Olgi Stępińskiej i Instytutu Numeroterapii. Mistrzyni Reiki, trenerka podświadomości, certyfikowany praktyk Theta Healing, certyfikowany praktyk Soul Body Fussion oraz absolwentka Akademii Psychobiologii Zdrowia.

Doświadczenia w życiu prywatnym skierowały ją na rozwój duchowy. Zaczęła interesować się podświadomością, numerologią, psychobiologią.

Prowadzi konsultacje online.

Więcej o mnie...

Swoją przygodę z liczbami rozpoczęłam, podobnie jak Olga, która jest moim wzorem na ten czas, od studiowania matematyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Po studiach pracowałam w banku, w szkole jako nauczyciel, a następnie w księgowości, gdzie przez cały czas pogłębiałam swój kontakt z liczbami a jednocześnie „uczyłam się ludzi”.

Cały czas pracowałam z liczbami, ale brakowało mi kontaktów z ludźmi. Życie tak mnie poprowadziło, że z czasem oprócz pracy typowo księgowej sporo czasu zaczęło mi zajmować zarządzanie ludźmi, pomoc w rozwiązywaniu ich problemów i wspieranie ich. Ponadto moje dzieci zaczęły dorastać i zetknęłam się ze światem nastolatków. Wszystkie te okoliczności spowodowały, że zaczęłam się interesować rozwojem duchowym, psychologią a później również numerologią i podświadomością.

W międzyczasie pojawiły się jeszcze zainteresowania związane z dietetyką zgodną z medycyną chińską, aby wspomóc zdrowie swoje i mojej rodziny i skończyłam roczny Kurs Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej prowadzony przez Agnieszkę Krzemińską.

To wszystko doprowadziło mnie do Olgi i zapisałam się najpierw na kurs numerologii. Jednak wiedza zdobyta na kursie to było dla mnie za mało i z chęcią zapisałam się do Szkoły Numerologii na pierwszą edycję. Ta tematyka bardzo mnie wciągnęła i zapragnęłam czegoś więcej i oczywiście kontynuowałam na drugim semestrze numeroterapię, gdzie przechodziłyśmy wszystkie uczestniczki swoje dogłębne procesy.

To uzmysłowiło mi, że ta metoda pracy jest bardzo skuteczna, zgodna z moim powołaniem i właśnie tą metodą chcę pracować z ludźmi.

Oprócz numerologii rozwijam się w zakresie pracy z energią. Jestem Mistrzem Reiki, certyfikowanym praktykiem Theta Healing, certyfikowanym praktykiem Soul Body Fussion.

Ponadto jestem absolwentką Akademii Psychobiologii Zdrowia co pozwala mi spojrzeć holistycznie na zdrowie człowieka.

Numeroterapia to bardzo skuteczna i jednocześnie nowa metoda pracy z podświadomości, z przekonaniami co ma wpływ na nasze życie fizyczne, w tym oczywiście zdrowie, i życie duchowe. Na podstawie portretu numerologicznego, który jest elementem wyjściowym pracy numeroterapeuty, pozwala osiągać dobre efekty polegające na zmianie komfortu naszego życia.

Zapraszam do współpracy każdą osobę, która chciałaby popracować w zakresie pracy z ciałem, pracy ze związkami, pracy z poczuciem własnej wartości i z każdym innym problemem. Jestem otwarta na pracę z każdą osobą. Pomaganie innym to moja pasja.

Jestem numerologiczną czwórką co powoduje, że jestem konkretna, pragmatyczna, cierpliwa i pracowita a jednocześnie jestem bardzo wrażliwa i emocjonalna w środku.

Potrafię słuchać, jestem empatyczna i bardzo lubię ludzi. Jestem spokojna, otwarta na drugiego człowieka a dodatkowo jestem lojalna, uczciwa i sprawiedliwa. Każdego człowieka darzę szacunkiem.

Mam umysł analityczny, co powoduje iż potrafię trafnie wyciągać wnioski. Potrafię znajdować rozwiązania różnych problemów.

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania online w zakresie:

Zdecydowałam się zostać numeroterapeutką aby pomagać innym ludziom, co jest moim powołaniem.
Poprzez pracę z podświadomością możemy uzmysłowić sobie nasze przekonania, które są dla nas blokujące i mają wpływ na nasze życie. Możemy także poprawić swoje zdrowie fizyczne oraz popracować z wagą. To jakie jest nasze zdrowie fizyczne jest wyrazem naszej psychiki i podświadomości.

× Jak możemy pomóc ?