Beata Z Wawrzyniak

Jestem certyfikowaną absolwentką Szkoły Numerologii Olgi Stępińskiej i Instytutu Numeroterapii. Mistrzyni Reiki, trenerka podświadomości, certyfikowany praktyk Theta Healing, certyfikowany praktyk Soul Body Fussion oraz absolwentka Akademii Psychobiologii Zdrowia.  Certyfikowany praktyk anielskiego uzdrawiania oraz Mistrzyni Kundalini Reiki Platinum.

Zdecydowałam się na prowadzenie sesji numeroterapii ponieważ kocham ludzi i uwielbiam im pomagać. Robiłam to właściwie od dziecka – już od najmłodszych lat kiedy tylko mogłam pomagałam słabszym. A teraz mam narzędzia które mi to umożliwiają. Podczas sesji numeroterapii wykorzystuję wiele narzędzi, aby holistycznie pracować z energiami, duchowością i psychiką Klienta.

Prowadzę konsultacje online.

Więcej o mnie...

Z wykształcenia jestem magistrem matematyki i właściwie od zawsze liczby zajmują ważne miejsce w moim życiu. Jestem również ekonomistką. Jednak moją największą pasją jest pomaganie innym odkrywać siebie. Pomagam ludziom odkrywać równowagę i harmonię w życiu. Robiłam to właściwie od dziecka – już od najmłodszych lat kiedy tylko mogłam pomagałam słabszym. A teraz mam narzędzia które mi to umożliwiają.

Prowadzę też sesje numeroterapii, które pozwalają moim Klientom odkrywać potencjalne ograniczenia, które negatywnie wpływają na ich życie i pomagam im je skutecznie przetransformować. Dzięki analizie portretu numerologicznego oraz zastosowaniu specjalistycznych metod pracy z podświadomością i pracy energetycznej, sesja taka pozwoli Ci zidentyfikować w Twojej podświadomości negatywne wzorce i usunąć je, dzięki czemu będziesz mógł poczuć się wolny od ograniczeń i osiągnąć swoje cele.

Sesje numeroterapii wspomagam również innymi metodami. Posiada bogaty wachlarz narzędzi takich jak: Soul Body Fusion,  Psychobiologia Zdrowia oraz Theta Healing© a także energią Reiki Usui i Kundalini Reiki Paltinum.

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania online w zakresie:

Zdecydowałam się na prowadzenie sesji numeroterapii ponieważ kocham ludzi i uwielbiam im pomagać. Robiłam to właściwie od dziecka - już od najmłodszych lat kiedy tylko mogłam pomagałam słabszym. A teraz mam narzędzia które mi to umożliwiają

× Jak możemy pomóc ?