Anna Miśta

Numeroterapia to potężne narzędzie do samorozwoju. Pozwala na głębsze zrozumienie siebie, co jest fundamentem do świadomego kształtowania własnego życia. To inwestycja w siebie, która może przynieść długotrwałe korzyści na wielu płaszczyznach życia.

Numeroterapia jest uniwersalnym narzędziem, które może przynieść korzyści każdemu, kto jest gotowy zagłębić się w swoje wnętrze. W szczególności polecam tą duchową formę terapii osobom, które chcą zrozumieć przyczyny swoich problemów w takich obszarach jak relacje, finanse czy zdrowie. Chętnych do pracy z przekonaniami, czujących że mają emocjonalne blokady, przechodzą zmiany czy kryzysy życiowe. A także chcieliby mieć lepszy wpływ na podejmowanie decyzji.

Prowadzę konsultacje online.

Więcej o mnie...

Jestem dyplomowanym Numeroterapeutą i Numerologiem, a także aktywny konsultant Kronik Akaszy. Na codzień pracuję z energią Reiki, wahadełkiem oraz kartami Anielskimi. W mojej pracy wpieram się swoją intuicją, a także „słyszeniem i czuciem” co jest bardzo pomocne.

Pasjonuje mnie praca z energią i podświadomością dlatego nieustannie rozwijam się w tym zakresie. Ukończyłam dodatkowe kursy i szkolenia abym jeszcze bardziej mogła pomagać innym. Uczę i prowadzę jak z lekkością iść przez życie, a pomocne w tym są dla mnie metody Theta Healingu, uwalniania emocji – Kody Emocji, tworzenie indywidualnych Dekretów i Afirmacji.

Jako wykładowca w Instytucie Numeroterapii uczę jak poprawić swoją relację z pieniędzmi. Prowadzę również indywidualne kursy czytania Kronik Akaszy

Jakie usługi świadczę?

Prowadzę spotkania online i stacjonarnie w zakresie:

W mojej pracy wpieram się swoją intuicją, a także "słyszeniem i czuciem" co jest bardzo pomocne.

× Jak możemy pomóc ?